ua en ru

Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)

Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео) My Ree (фото: прес-служба)

Сексуальна красуня My Ree презентувала новий кліп на пісню "Дико танцевать", зйомки якого проходили в Південній Африці

Українська співачка My Ree (Рената Штіфель) представила нову яскраву відеороботу. Зірка випустила кліп на пісню "Дико танцевать". Зйомки відео проходили в самому серці Африки.

Артистка з командою вирушила в справжню африканську зиму (зйомки кліпу проходили в травні цього року – Ред.), коли вдень світить сонце і +25, а вночі холодний вітер і +5.

Першою локацією кліпу стало сафарі. Компанію My Ree в глибині південноафриканського континенту склав дикий гепард. Співачка змогла настільки зануритися в образ амазонки, що переступила межу страху.

"Я завжди хотіла зняти кліп в екзотичному місці, - зізналася співачка. - Ми з командою Panacea Pictures і режисером Юрієм Олексієнком знімаємо вже п'яту спільну роботу. І у нас головне правило - робити це не банально. Минула наша робота "Мальви" була на спортивних байках, ми їздили з дівчатами по нічному Києву, на величезній швидкості. Цього разу ми вирішили піти кардинально іншим шляхом - і купили квитки в саме серце Африки. Перша ж локація залучила нас різноманітністю тварин. Головним героєм я вибрала гепарда – сильного, швидкого, від виду якого у багатьох холоне кров".

Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)

Кадри зі зйомок відео (прес-служба)

За словами артистки, у неї був підсвідомий контакт з гепардом Матті. Вона навіть змогла його погладити і бути в максимальній близькості з твариною.

Однією з локацій нового відео стало давнє африканське плем'я макулеке і їхнє село. Для цього команді My Ree довелося проїхати практично половину африканського материка через дивовижне місце в світі Лімпопо. Селище знаходиться біля знаменитого заповідника Крюгер парк, де можна спостерігати велику п'ятірку тварин.

Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)

Кадри зі зйомок відео (прес-служба)

У кліпі можна побачити кадри обряду, який проводить шаман: My Ree розмальовують племінними ієрогліфами і дають схвалення від племені, визнають чужинця другом – особливий обряд африканських традицій. Після чого починається яскраве дійство – танець з племенем. І діти, і дорослі, всі як один танцюють ритмічні танці.

Відео: My Ree - Дико танцювати (YouTube/My Ree/Рената Штіфель)

Поділився враженнями про роботу і режисер кліпу.

"З великим актором Матті у Ренати вийшов дуже хороший тандем. Особливими враженнями був політ на вертольоті над преріями Африки і високо в горах, де ми знайшли підвісний міст. Трохи страшно, але так незвично. Ми відлітали з цієї країни з розумінням, що повернемося сюди ще не раз. А зараз ми готуємо ще одну зйомку з My Ree в нову країну, де будуть нові дивовижні кадри в новому кліпі", - розповів Юрій Алексєєнко.

Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)Українська співачка влаштувала дикі танці з гепардом в самому серці Африки (відео)

Фото: My Ree зі знімальною командою (прес-служба)

До речі, Олег Винник змусив танцювати Андрія Данилка під свій хіт "Візьми мене в свій полон".