Українські провідні одягли українські костюми шикарні

STYLERЗірки        14.11.2016 - 20:15
Фото: Українські зірки (ru.tsn.ua)
Фото: Українські зірки (ru.tsn.ua)

У проекті "Щирі" взяли участь 16 українських відомих особистостей

Українські зірки, серед яких Соломія Вітвицька, Ольга Фреймут, сергій притула, постали в автентичних національних костюмах в рамках проекту "Щирі". Про це повідомляє ТСН.

У цілому, у фотосесії взяли участь 16 українських знаменитостей. До речі, його історія почалася ще в 2014-му, коли селебрітіс знялися у фотосесії в національному одязі для благодійного календаря.

Фото: Соломія Вітвіцька (tsn.ua)

"Зараз "Щирі" — це, насамперед, дослідження. Ми розповідаємо історію візерунків і кольорів, традицій і символів. За останні два тижні ми проїхали більше трьох тисяч кілометрів Україною в пошуках історій про костюмах, музеї, що їх зберігають, і колекціонерів. Можу сказати, що ситуація вкрай важка — регіональні музеї не мають державного фінансування, безцінні костюми зберігаються в абсолютно неналежних умовах, колекції не систематизовані, не описані, вони губляться. Тому в цьому році "Щирі" вирішують два завдання — розповідають про різноманітність, глибину українського костюма і збирають кошти на підтримку регіональних музеїв", - розповіла керуючий директор ТЦ "Домосфера" Наталя Кравець.

Нагадаємо, Ольга Фреймут вперше з'явилася на публіці з коханим.

On Top