ua en ru

Український кліп переміг на престижному міжнародному фестивалі

Український кліп переміг на престижному міжнародному фестивалі Кадр з кліпу (скріншот youtube.com/Med School Music)

Ролик визнали найкращим у категорії "монтаж"

Кліп української групи The Erised на пісню "Even If" підкорив міжнародний фестиваль Sunlight International Film Festival 2017, який відбувся в Берліні. Про це повідомляє "Новий час".

Ролик групи, який зняв режисер Вадим Уважный, отримав нагороду за "Кращий монтаж". Крім того, кліп номінували на звання "Кращого музичного відео".

Відео: Кліп The Erised на пісню "Even If" (youtube.com/Med School Music)

"В Берліні номінували мою режисерську та сценарну роботу - кліп The Erised "Even If" - як краще музичне відео року. А ще, ми отримали нагороду за кращий монтаж кліпу Even If. Знаєте, коли ведучі на відкритті церемонії перераховували країни-представників і серед інших виголосили "Україна", я відчув, як праця над кліпом трансформувався в гордість", - поділився режисер ролика.

Кліп на пісню "Even If" – дебютний для групи The Erised. В ньому показана історія дівчини, яка розплутує клубок залежностей усередині себе.

До речі, український фільм про збитий Ан-26 став переможцем Варшавського фестивалю.

Сюжет "Повітряних захисників" побудований навколо екіпажу військового транспортного літака Ан-26, який 14 липня 2014 року був збитий бойовиками над Луганськом.

Раніше картину режисерів Дмитра Пономарьова та Руслана Панасюка показували у Варшаві, а також у Франції, Німеччині і Австрії.