Український співак розповів, які треба співати пісні для бійців АТО

Український співак розповів, які треба співати пісні для бійців АТО
Фото: Павло Зібров (facebook.com-pavlozibrov57)

За словами виконавця, раніше він їздив із концертами на Донбас

Український співак Павло Зібров розповів, що здивований тим, що артисти не знають, які пісні співати для бійців АТО на Донбасі. Про це народний артист України повідомив в інтерв'ю "Апостроф.Лайм". Зібров сказав, що раніше дуже многоездил на Донбас.

"Раніше частіше було. Тоді це відчувалося більш гостро. Зараз вже все до того звикли. Хоча до цього звикнути неможливо. Раніше було багато концертів, зустрічей. Я знаю, що мої колеги багато їздять. Їздять в госпіталі", - повідомив артист.

"А ось Ніна Матвієнко нам в інтерв'ю говорила, що не їздить в АТО, так як не знає, які пісні хлопцям співати", - сказала журналіст.

"Ну, як які? - здивувався артист, - "Несе Галя воду", яку пісню про кохання, про кохання. Він згадає свою дочку, свою маму, згадає своїх близьких друзів. Співають ті ж пісні. Ми ж там не співаємо про війну. Ми співаємо всі ті пісні, які вони люблять, яких чекають", підкреслив Зібров.

Як відомо, український співак і композитор Павло Зібров зробив заяву про свою дружбу з Таїсією Повалій, яка активно виступає в Росії. За його словами, в цій дружбі немає місця політиці.

Нагадаємо, що пєвець та народний артист України Павло Зібров розповів, що артисти в нашій країні не заробляють великих грошей на написанні пісень, основний дохід їм приносять виступи на корпоративах та приватних вечірках.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся