ua en ru

Український журнал, який висунув Ані Лорак на премію, розлютив користувачів мережі

Український журнал, який висунув Ані Лорак на премію, розлютив користувачів мережі Фото: Ані Лорак

Модний український глянець "підлив масла у вогонь" неоднозначним рішенням

Скандальна українська співачка Ані Лорак, яка живе і будує свою кар'єру в Росії, потрапила в список номінантів на премію "VIVA! Найкрасивіші". Присутність імені цієї артистки в числі номінантів здивувало багатьох користувачів соціальних мереж, в тому числі відомих українських журналістів, музикантів, продюсерів і громадських активістів.

Керівництво журналу VIVA! навіть вирішило зробити офіційну заяву з приводу присутності Лорак у списку номінантів на звання "найкрасивішої".

"Щоб закрити питання з Ані Лорак. VIVA! не брала і не бере участь в цькуванні артистів. Ми не хочемо, щоб нами маніпулювали. Це не особиста симпатія чи антипатія редакції VIVA! до конкретного артистові. Ми хочемо бути об'єктивними. Незважаючи на існуючі настрої "за" і "проти" Ані Лорак, вона - одна з найбільш обговорюваних медійних персон", - написала на Facebook-сторінці головний редактор видання Іванна Слабошпицька.

Вона зазначила, що "незважаючи на негласне звання персони нон-грата в Україні", Ані Лорак користується "великою популярністю серед частини українців".

Щоб закрити питання з Ані Лорак. VIVA! не брала і не бере участь в цькуванні Артистів. Ми не хочемо, щоб нами маніпуляцій...

Опубліковано Ivanna Slaboshpitskaya 18 січня 2017 р.

Політику журналу, який, до речі, раніше активно заявляв про свою патріотичну позицію, підтримали продюсери Нателла Крапівіна, Вадим Лисиця і відомий режисер Олег Бондарчук, якому довірили постановку Євробачення 2017. Але більшість користувачів соцмережі, в тому числі і продюсери Олена Мозгова та Віталій Пастух, висловили здивування з приводу присутності Ані Лорак у списку номінантів.

Український журнал, який висунув Ані Лорак на премію, розлютив користувачів мережі

"Я, чесно кажучи, в шоці. "Ані Лорак користується великою популярністю серед частини українців"... Ідеї сепаратизму також популярні серед частини українців. А частина "українців" вже вважає Крим Росією. Ви серйозно? І ті, хто це лайкає, ви теж вважаєте це правильним рішенням? І за вас воює мій син і брат! Та йдіть ви всі лісом", - прокоментував пост Пастух.

Український журнал, який висунув Ані Лорак на премію, розлютив користувачів мережі

До речі, Ані Лорак, Loboda та Аліна Гросу провели Різдво в Росії.