ru ua

Українського співака можуть відсторонити від участі у білоруському відборі на Євробачення 2018

Українського співака можуть відсторонити від участі у білоруському відборі на Євробачення 2018 Нікіта Алєксєєв (фото: facebook.com-alekseevofficialpage)

Нікіта Алєксєєв може опинитися "за бортом" пісенного конкурсу

Українського співака Alekseev можуть відсторонити від участі у білоруському відборі на Євробачення-2018. Саме Білорусь 24-річний киянин хоче представляти на популярному пісенному конкурсі.

Зазначимо, що вже 11 січня в Белтелерадіокомпанії пройде перший етап національного відбіркового туру до конкурсу.

Як пише місцеве видання TUT.BY, український поп-співак вважається одним з фаворитів. Але він може бути не допущений до відбору, оскільки, можливо, порушив регламент.

Так, згідно з Положенням про проведення відбору, "в проекті може брати участь пісня (музика і (або) текст), яка не була комерційно реалізована до 1 вересня 2017 року: поширена через мережу інтернет, а також на будь-яких носіях (аудіокасети, компакт-диски, міні-диски та ін.) за допомогою продажу або іншим способом, передана в радіо- або телевізійний ефір або по кабелю, а також виконана публічно".

Але з'ясувалося, що пісня "Forever" вперше була виконана 18 травня 2017 року на концерті в Києві (правда, російською мовою). Крім того, вона прозвучала 23 травня на концерті в Ставрополі (у мережі навіть доступна любительська зйомка з виступу).

Відео з YouTube/ALEKSEEV

У прес-службі Белтелерадіокомпанії повідомили, що їм уже відомо про ці факти. Йде їх перевірка, до її завершення коментувати ситуацію рано.

Раніше сам українець Нікіта Алєксєєв пояснив, чому буде виступати за іншу країну.