Українці визнали Тіну Кароль та Дмитра Комарова найкрасивішими

STYLERЗірки        19.03.2017 - 08:23
Фото: Тіна Кароль і Дмитро Комаров
Фото: Тіна Кароль і Дмитро Комаров

Співачка і ведучий стали переможцями популярної премії за версією журналу Viva

Відома українська виконавиця Тіна Кароль і ведучий Дмитро Комаров стали головними переможцями модної премії "Viva! Найкрасивіші 2017".

Тіна Кароль визнана "Найкрасивішою жінкою". Вона подякувала шанувальникам, які підтримали її у голосуванні. Для неї це вже третя нагорода від Viva: її досягнення на сцені вже оцінили в 2008 і 2009 роках.

"Так, я дівчина харизматична, але красунею себе назвати не можу. У наш час взагалі стерлися грані краси: на подіумі ідеал краси – це дівчина унісекс, чи то хлопчик, чи то дівчинка. На телебаченні – повно силікону. А для співачки, думаю, важливо, щоб просто пісні були хороші. Пісня, вона ж душа", - говорить переможниця.

altaltaltaltaltaltaltaltaltalt
 

Фото: Головні переможці премії "Viva! Найкрасивіші 2017" - Тіна Кароль і Дмитро Комаров на церемонії

Для Дмитра Комарова, який веде популярне шоу "Світ навиворіт", перемога у номінації "Найкрасивіший чоловік" стала першою. Він здивувався такому визнанню і зізнався, що справжню красу бачить в навколишньому світі і людей, яких зустрічає на своєму шляху.

Зазначимо, що за звання найкрасивіших в цьому році боролися ста номінантів з українського шоубізнесу, медіасфери, спорту та кіно. Найкращих обирали за результатами онлайн-та смс-голосування.

До речі, Джамалу назвали головною гордістю України.

On Top