Помер актор з фільму "Мері Поппінс, до побачення"

Помер актор з фільму "Мері Поппінс, до побачення"
Фото: Лембіт Ульфсак

Радянсько-естонському акторові було 69 років

22 березня в Естонії помер актор Лембіт Ульфсак. Про це повідомляє портал ERR. Артист помер на 70-му році життя. Причиною смерті актора стала довга і тяжка хвороба.

Лембіт Ульфсак був випускником акторського факультету консерваторії Таллінській. З 1971 року виступав в Естонському молодіжному театрі в Талліні, через сім років (у 1978 році) перейшов в трупу Талліннського театру драми імені Віктора Кингисеппа. З 1985 по 1994 роки працював на кіностудії "Таллінфільм".

altФото: Актор в ролі Паганеля

Серед найбільш відомих фільмів за участю Лембіта Ульфсака — "Легенда про Тіля" (1976 рік), "Мері Поппінс, до побачення" (1983), "ТАСС уповноважений заявити" (1984), "У пошуках капітана Гранта" (1985).

altФото: Кадр із фільму "Мері Поппінс, до побачення"

Однією з його останніх робіт стала роль у фільмі грузинського режисера Зази Урушадзе "Мандарини". У 2015 році фільм був удостоєний номінацій на премії "Оскар" і "Золотий глобус" як "Найкращий фільм іноземною мовою".

Нагадаємо, що помер відомий віртуоз губної гармоніки Джеймс Коттон.

Новини партнерів
On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся