ru ua

Помер Йосип Кобзон: розкрита таємниця блокнота співака

Помер Йосип Кобзон: розкрита таємниця блокнота співака Фото: Йосип Кобзон (iosifkobzon.ru)

Колега артиста розповів, що значили записи в його блокноті

У відомого радянського і російського естрадного співака Йосипа Кобзона був таємний блокнот, в який він записував всі свої справи. Про це повідомляє видання Дні.ру.

Про блокнот, в який Йосип Кобзон записував свої справи, розповів український композитор Володимир Бистряков. Він пояснив, що артист намагався допомагати людям і вів для цього "блокнот добрих справ".

Бистряков повідомив, що в таємному блокноті Кобзона були позначки і нагадування, кому і чим він може допомогти.

"Цьому – протези, цьому – квартиру, цього – відновити на роботі, цьому – путівку. Він працював на людей", – згадав Бистряков.

Він розповів про кілька епізодів з життя естрадного виконавця. Коли брат його друга, драматурга і поета Олександра Вратарьова захворів на лейкемію, Йосип Кобзон кинув усі справи і приїхав в Нальчик з Москви, що на особистому автомобілі об'їхати всі необхідні інстанції.

Також Бистряков розповів, що під час захоплення заручників у театрі на Дубровці у 2002 році, Кобзон домовлявся з терористами, ризикуючи власним життям.

Однак, не тільки своїми хорошими справами відомий Йосип Кобзон. За неодноразове відвідування окупованих бойовиками територій Донецька і Луганська з концертами, а також за підтримку членів незаконних збройних формувань, його спочатку позбавили звання почесного громадянина міста Слов'янськ Донецької області, а потім указом №126/2018 президента України він позбавлений державних нагород і всі його активи були заблоковані.

Нагадаємо, співак Йосип Кобзон помер 30 серпня 2018 року на 81-му році життя в Москві. Він довгий час боровся з онкологічним захворюванням.

Нагадаємо, ми повідомляли про те, що стала відома остання воля Йосипа Кобзона.

А також писали про те, що Вахтанг Кікабідзе не зможе відвідати похорони співака через те, що він був госпіталізований.

Відео: РБК-Україна