ru ua

Помер Йосип Кобзон: стало відомо, де поховають співака

Помер Йосип Кобзон: стало відомо, де поховають співака Фото: Йосип Кобзон (iosifkobzon.ru)

Кобзон перед смертю зізнався, що хоче бути похованим біля могил матері і тещі

Йосип Кобзон помер. Стало відомо, де поховають радянського і російського естрадного співака. Про це повідомив глава московського департаменту торгівлі і послуг Олексій Немерюк, передають російські ЗМІ.

"Йосип Кобзон буде похований на Востряковському кладовищі 2 вересня в родинній могилі поруч з матір'ю", - сказав Немерюк.

Помер Йосип Кобзон: стало відомо, де поховають співака

Фото: Йосип Кобзон (iosifkobzon.ru)

Незадовго до смерті артист зізнався журналістам, що купив собі місце на Востряковському цвинтарі, біля могил матері і тещі.

Востряковское кладовище розташоване на південному заході Москви на території району Тропарево-Никулино.

На Востряковському кладовищі, що вважається головним єврейським цвинтарем в Росії, поховані багато відомих людей – фізик Андрій Сахаров, лінгвіст Дітмар Розенталь, провісник Вольф Мессінг, гуморист Ян Арлазоров і багато інші.

Зазначимо, Кобзон помер у віці 80 років. Ще в 2005 році у нього діагностували рак. Перед смертю у артиста була планова госпіталізація з курсом хіміотерапії. В кінці липня 2018 року Кобзона підключали до апарату допоміжної вентиляції легень, весь цей час його стан оцінювався як стабільно важкий. У росЗМІ з'явилася інформація, що погіршення стану Йосипа Кобзона пов'язано з поширенням метастазів.

Також ми писали, чим запам'ятався Йосип Кобзон.

Як розпізнати ознаки серцевого нападу і надати першу допомогу