ru ua

Помер відомий російський артист

Помер відомий російський артист Фото: Михайло Державін (facebook.com moscowsatire)

Актор пішов з життя на 82-му році

Помер Михайло Державін. Російський артист помер на 82-му році життя після тривалої хвороби, передає "Комсомольська правда".

"Після тривалої важкої хвороби сьогодні помер народний артист Росії Михайло Державін", — заявили в театрі.

Новину підтвердила і дружина артиста Роксана Бабаян.

"Він помер в лікарні кілька годин тому. Він дуже давно і важко хворів. У лікарні перебував з початку грудня. Лікарі робили все можливе, підтримували, як могли. Але, на жаль, організм вже не справлявся з хворобою...", - сказала Роксана.

Михайло Державін народився 15 червня 1936 року в Москві в сім'ї одного з провідних акторів Театру імені Вахтангова Михайла Степановича Державіна. Батько помер, коли Михайлові було 15 років. Щоб допомогти родині, йому довелося днем підробляти, десятий клас він закінчив у вечірній школі.

У 1954 році Державін поступив в Театральне училище імені Щукіна. Потім його запросили в Московський театр імені Ленінського комсомолу.

Помер відомий російський артистФото: Михайло Державін (facebook.com moscowsatire)

У 1969-му він перейшов в Театр сатири. За час роботи там зіграв безліч ролей, серед яких Єлісєєв в "Бенкеті" Аркадія Арканова і Григорія Горіна, Велосипедкин в "Бані" Володимира Маяковського, Телятев в "Шалені гроші" Олександра Островського, Скалозуб в "Горі від розуму" Олександра Грибоєдова.

Він знявся в таких фільмах, як "Троє в човні, не рахуючи собаки", "Чокнуті", "Старі шкапи" і "Ревізор".

Нагадаємо, у Росії помер знаменитий оперний співак Олександр Ведерников.