ua en ru

Помер відомий радянський актор

Помер відомий радянський актор Фото: Віталій Шаповалов (facebook.com-dp.ru)

Артист знаходився в лікарні у вкрай важкому стані

У Росії помер Віталій Шаповалов. Акторові театру і кіно було 78 років. Артист знаходився в лікарні у вкрай важкому стані після перенесеної кілька днів тому операції на суглобі.

"Пішов з життя радянський і російський актор театру і кіно, народний артист РРФСР Віталій Шаповалов. Артист помер у віці 78 років у лікарні. Останні кілька днів Віталій Володимирович перебував у вкрай важкому стані після перенесеної операції", — йдеться в повідомленні театру Facebook.

Нагадаємо, раніше Театр на Таганці оголошував збір коштів на дорогу операцію.

Віталій Шаповалов народився 1 травня 1939 року. У 1968 році, після закінчення театрального училища імені Щукіна, Віталій Шаповалов був прийнятий в трупу Театру на Таганці. У 1969 році вперше знявся у фільмі "Дорога додому". На рахунку артиста десятки картин, у тому числі два сезону популярного серіалу "Каменська". Відомий Шаповалов і своїми театральними роботами – на сцені він був задіяний у таких постановках, як "А зорі тут тихі", "Пугачов", "Майстер і Маргарита", "Борис Годунов", "Злочин і покарання", "Тартюф" і багатьох інших.

Нагадаємо, що раніше в РФ на 92-му році життя померла відома радянська і російська актриса Віра Миколаївна Вельямінова. Про це повідомила прес-служба Александрінського театру Санкт-Петербурга. Віра Вельямінова за 65 років в Олександрійському театрі зіграла більше вісімдесяти різнопланових ролей. Серед них: Маша в Живому трупі Л. Н. Толстого (1954) ,Фрези Грант у Біжить по хвилях А. Гріна (1960), Марія Тюдор в однойменній драмі Ст. Гюго (1964), Василина Премудра в "Живи і пам'ятай" Ст. Распутіна (1980), Василиса Єгорівна в Капітанської доньці А. С. Пушкіна (1984) і багато інші.