ua en ru

Помер композитор Шаїнський: вдова зробила заяву

Помер композитор Шаїнський: вдова зробила заяву Фото: Володимир Шаїнський (УНІАН)

Дружина покійного митця розповіла про похорон

Відомий радянський і російський композитор Володимир Шаїнський, який помер 26 грудня, можливо, буде похований в США, де прожив останні кілька років. Про це заявила вдова композитора, передає ТАСС.

За словами Світлани Шаїнської, у неї немає можливості самостійно організувати похорон в Росії.

"Одна я, на жаль, не зможу це зробити, та й зараз я емоційно дуже змучена", - зізналася вдова композитора.

Композитор не залишив ніякого заповіту про місце свого поховання, оскільки намагався взагалі не торкатися цієї теми. Світлана зазначила, що відкрита для пропозицій з цього питання з боку РФ і може змінити прийняте рішення.

"Поки ми плануємо поховати тут (у Сан-Дієго), хоча, якщо будуть якісь пропозиції з Росії, то я відкрита", - зазначила вдова.

Шаїнський відомий музикою до мультфільмів і дитячого кіно, зокрема піснями "Голубой вагон" і "Пусть бегут неуклюже" з мультфільму про Крокодила Гену і Чебурашку, "Улыбка" з "Крихітки Єнота", "Белые кораблики", "Вместе весело шагать", "Антошка".

Всього Шаїнським написано понад 300 пісень.

Нагадаємо, що композитор помер в Сан-Дієго на 93-му році життя.

Раніше була названа причина смерті композитора Шаїнського.

За словами сина, він помер після важкої операції, яка була призначена через онкологічне захворювання. Кілька років тому у композитора діагностували рак шлунка.

"Він помер у лікарні в США. Це наслідки перенесеної операції і, крім того, вік. 92 роки йому виповнилося 12 грудня", − зазначив син композитора.

Шаїнський-молодший також додав, що операція була давно, але "такі речі в такому віці без сліду не проходять".