ua en ru

Помер легендарний Петруха з "Білого сонця пустелі"

Помер легендарний Петруха з "Білого сонця пустелі" Фото: Свічка (pixabay.com)

Акторові було 67 років

23 листопада в російському Санкт-Петербурзі помер актор Микола Годовіков, який став відомим після ролі червоноармійця Петрухи у фільмі "Біле сонце пустелі". Про це повідомив директор актора В'ячеслав Смородінов, передає РБК.

"Так, помер. Дня чотири тому я в останній раз у нього був удома. У нього був рак. Інформації щодо місця та дату похорону на даний момент немає", - сказав Смородінов.

Йому було 67 років. Тіло Годовікова знайшов його зять.

"Я подзвонив Колі, трубку взяв його зять, сказав що Микола Львович помер у себе в квартирі, зараз чекаємо поліцію і швидку", - розповів близький друг актора, передає КП.

За словами співрозмовника видання, Годовіков страждав від онкологічного захворювання.

Микола Годовіков народився 1 січня 1950 року в Ленінграді. Його дебютом в кіно була роль безпритульного в "Республіці ШКІД" в 1966 році. Потім він з'явився у фільмі "Женя, Женечка і Катюша". Найбільшу популярність йому принесла роль червоноармійця Петрухи у фільмі "Біле сонце пустелі" режисера Володимира Мотиля.

Помер легендарний Петруха з "Білого сонця пустелі"Фото: кадр з фільму "Біле сонце пустелі"

Годовіков тричі був засуджений,за дармоїдство і крадіжки. Після звільнення в 1993 році працював на споруджуваних станціях метро, паралельно отримував епізодичні ролі. Годовіков зіграв у серіалах "Таємниці слідства", "Агент національної безпеки", "Бандитський Петербург" і "Вулиці розбитих ліхтарів".

Останньою його роботою була роль керуючого казино у фільмі "Шеф".

Тричі був одружений, став батьком двох дітей.

Нагадаємо, що у Лондоні від раку мозку помер відомий російський оперний співак Дмитро Хворостовський.

На смерть 55-річного співака відреагувала популярна українська виконавиця і колишній депутат Верховної Ради Злата Огневич.