ua en ru

Помер знаменитий оперний співак Дмитро Хворостовський

Помер знаменитий оперний співак Дмитро Хворостовський Фото: Дмитро Хворостовський (facebook.com Hvorostovsky)

Він помер на 56 році життя після довгої і тривалої хвороби

Дмитро Хворостовський помер. Про смерть відомого оперного співака повідомляють "РІА Новини", посилаючись на співака Дмитра Малікова.

"У мене інформація від моєї поетеси Лілії Віноградової, яка з ним була дуже близька і яка була там з ним. Вона мені написала, що він помер у 3:36 ранку за лондонським часом", — сказав Маліков.

Хворостовський помер на 56 році життя після довгої і тривалої хвороби. В кінці червня 2015 року співак, вже багато років живе в Лондоні, оголосив, що страждає від пухлини мозку.

Помер знаменитий оперний співак Дмитро ХворостовськийСкріншот (twitter.com/DmitryMalikov)

Про смерть артиста також повідомив блогер і журналіст Олександр Сотник на своїй Facebook-сторінці.

Помер знаменитий оперний співак Дмитро ХворостовськийСкріншот (facebook.com/sasha.sotnik)

Дмитро Хворостовський народився 16 жовтня 1962 року в Красноярську. Широку популярність він отримав у 1989 році після перемоги на Міжнародному конкурсі вокалістів "Співак світу" у Кардіффі (Великобританія). У 1995 році Дмитро Хворостовський був удостоєний звання Народний артист Росії. Він був нагороджений російськими орденами Олександра Невського (2015) і "За заслуги перед Вітчизною" IV ступеня (2017).

Раніше в мережі з'явилася неправдива інформація про те, що співак помер, але тоді це виявилося неправдою.В ніч на 11 жовтня в російських ЗМІ з'явилася інформація про нібито смерті відомого російського співака Дмитра Хворостовського.