ua en ru

UPark Festival повертається: хедлайнером стане група Gorillaz

UPark Festival повертається: хедлайнером стане група Gorillaz Фото: UPark Festival (прес-служба)

Влітку 2018 року в Києві прогримить фестиваль з лайнапом, гідним європейської столиці. Це буде подія, яка збере меломанів з усіх куточків України

За своєю суттю UPark Festival – це діалог довжиною в день між музикантами і людьми з хорошим музичним смаком. У 2018 році фестиваль змінить формат в бік більш затишного. На зміну стадіону прийде відкрита площадка під Аркою дружби народів Хрещатого парку.

Хедлайнером фестивалю стане унікальна команда, що складається з реальних музикантів і мультиплікаційних героїв. Група, яка увійшла у Книгу рекордів Гіннеса як "найуспішніший віртуальний проект" — єдині у своєму роді Gorillaz.

UPark Festival повертається: хедлайнером стане група Gorillaz

25 липня гості фестивалю стануть свідками незабутнього шоу, що поєднує віртуальний світ Gorillaz і реальних артистів в приголомшливих уяву інсталяціях, з використанням дивовижних світло-візуальних технологій. Також в цей день на одній сцені з Gorillaz виступить низка зарубіжних і українських артистів, імена яких будуть оголошені пізніше.

UPark Festival повертається: хедлайнером стане група GorillazUPark Festival повертається: хедлайнером стане група GorillazUPark Festival повертається: хедлайнером стане група GorillazUPark Festival повертається: хедлайнером стане група Gorillaz

Фото: Gorillaz (прес-служба)

Завдяки UPark Festival фанати почують наживо популярні: Feel Good Inc., Clint Eastwood, Stylo, Rock The House і, звичайно ж, новий альбом Humanz. До роботи над яким доклали зусиль, без перебільшень, найталановитіші музиканти сучасності: Benjamin Clementine, Grace Jones, Rag'n'Bone, Zebra Katz і ін.

Сама по собі історія Gorillaz викликає повагу і чималий інтерес колег по музичній індустрії. Створивши свій неповторний стиль, вони змогли досягнути усього, чого тільки можна прагнути протягом своєї кар’єри. У період з 1998 по 2010 група випустила 4 платівки, зібрала забиті під зав'язку арени і отримала найпрестижніші музичні нагороди.

На рахунку Gorillaz статуетка Grammy за той самий Feel Good Inc. і, рекордних 9 (!) номінацій за інші роботи. За 12 років вони перетворилися в ікону світу поп-музики, а випустивши в 2010 The Fall, попрощалися з ним.

Через 7 років Gorillaz повертаються. І їх камбек Billboard та NME називають не інакше, як гучним. Знову схвальні відгуки від музичних медіа і знову-таки під сотню шоу, квитки на які розлітаються ніби це остання можливість почути групу, а слухати, правда, є що. Після свого затишшя вони повернулися з альбомом Humanz тривалістю в 16 треків і завдовжки у жанрове життя.

У новому релізі Gorillaz вміло поєднали поп, електроніку, R'n'B і не обійшлося без рок-н-ролу. (У всіх тлумаченнях цього слова). Humanz – у кар'єрі Gorillaz це той випадок, коли стрибнути вище голови все-таки реально і у нас буде можливість переконається в цьому особисто.

Humanz – логічне продовження низки успішних альбомів гурту: Gorillaz (2001), Demon Dayz (2005), Plastic Beach (2010), The Fall (2011). Британське видання The Guardian у своєму рев'ю до релізу зазначає, – « …це надихаючий альбом для світу, який з’їхав з глузду». І з цими словами навряд чи можна посперечатися: після свого виходу, 28 квітня 2017 на Parlophone Records, лонгплей досягає першого місця в чарті США і другої позначки в Ірландії та Великої Британії. До того ж, альбом очолює топи iTunes в більш ніж 60 країнах у всьому світі.

Продаж квитків на UPark Festival 2018 буде відкрита з 30.11.17 на сайті.

Детальніше про фестиваль тут.