ua en ru

Усик назвав свого найсильнішого суперника

Усик назвав свого найсильнішого суперника Фото: Олександр Усик (instagram.com/usykaa)

Названий найбільш досвідчений та іменитий суперник українського боксера-важковаговика

Український боксер, чемпіон світу у важкій вазі за версією WBO Олександр Усик назвав свого найнебезпечнішого суперника. Ним виявився Марко Хук, з яким український чемпіон скоро має вийти на ринг в рамках World Boxing Super Series. Про це українець розповів в інтерв'ю Sport Arena.

"Цей хлопець дуже небезпечний. Йому без різниці з ким боксувати, він виходить і робить свою роботу. Бій пройде в Німеччині, де рідні стіни будуть допомагати Хуку в поєдинку. Вважаю Хука найдосвідченішим і своїм найіменитішим суперником на даний момент", - сказав боксер.

Варто відзначити, що один із спаринг-партнерів українця, з якими Усик готується до майбутнього бою, Айзек Чемберлен назвав його "великим Ломаченком".

"Ми довгий час тренувалися у збірній під керівництвом Анатолія Миколайовича Ломаченка, і зробили багато роботи. Зрозуміло, що я дивлюся на свого друга, Василя Ломаченка, і беру якісь елементи у нього. Звичайно, у мене своя манера, але у нього чудові елементи, які він робить, і я намагаюся якось їх перейняти, напрацьовувати, подивитися, що він робить", - поділився Усик.

Поєдинок Усика та Хука відбудеться 9 вересня у Берліні.

До речі, Усик показав зворушливий знімок з маленьким сином.