ua en ru

Усик зізнався, що йому подобається творчість забороненого в Україні російського репера

Усик зізнався, що йому подобається творчість забороненого в Україні російського репера Фото: Олександр Усик (РБК-Україна)

Також боксер заявив, що хоче потрапити до нього на концерт

Український боксер, чемпіон світу за версіями WBC і WBO у важкій вазі Олександр Усик зізнався, що захоплюється творчістю російського репера Василя Вакуленка, відомого під псевдонімом Баста. Про це Усик повідомив в інтерв'ю YouTube-каналу "Від душі до душі".

Відповідаючи на питання журналіста, про те, на який концерт хотів би потрапити Усик, боксер відразу ж відповів, що на концерт Басти.

"На концерт Василя Вакуленка дуже хотів би потрапити. Мені просто дуже подобається його творчість. Але він же зараз нев'їзний в Україну, і його концертів давно не було. А так я два чи три рази, коли він виступав у Києві, був на його концертах. Хочу сказати, що дуже задоволений тим, що він робить", - каже Олександр.

Усик зізнався, що йому подобається творчість забороненого в Україні російського репера

Фото: Василь Вакуленко (gazgolder.com)

Також Усик згадав, що його кумир займається боксом.

"Він (Вакуленко) тренується – є в Instagram відео, де він б'є по "лапок". Видно, що у хлопця є розуміння – Василь Михайлович може торохнути не тільки текст, але і ручкою", - додав український боксер.

Відео: Олександр Усик (youtube.com/ОТДУШИВДУШУ)

Раніше Усик зізнався, коли в останній раз бився на вулиці (відео). Боксер розповів, що на вулиці бився в останній раз в 2008 році. Тоді він був змушений провчити вуличних хуліганів.

Що ви не знали про Чорнобильську катастрофу: (відео: styler.rbc.ua)