ua en ru

Усик розповів, чому відмовився виходити на ринг під пісню гурту "Тінь сонця"

Усик розповів, чому відмовився виходити на ринг під пісню гурту "Тінь сонця" Фото: Олександр Усик (РБК-Україна)

Боксерові довелося змінити трек

Український боксер, чемпіон світу за версіями WBC і WBO у важкій вазі Олександр Усик пояснив, чому відмовився виходити на ринг під пісню "Їхали козаки" українського гурту "Тінь сонця". Про це він розповів у коментарі "ОТДУШИВДУШУ" на YouTube.

Спортсмен заявив, що використовував трек першим, і тоді композицію ніхто не знав.

"Тому що, коли був Чемпіонат Європи з футболу, хлопці, які написали цю пісню, вони віддали цю пісню нашої Збірній, зробили її своїм гімном", - розповів боксер.

"Я сказав, що якщо хлопці будуть виходити під цю пісню, то я виберу собі іншу. Я почав цю пісню перший юзати, так що хлопці, чому ви її використовуєте?!" – сказав Усик.

Чемпіон зазначив, що трек "Тінь сонця" крутий.

За словами спортсмена, у результаті почали поширюватися чутки, що він нібито "якісь там роялті (грошова винагорода за використання або за надання права використовувати об'єкт інтелектуальної власності) не заплатив".

"Роялті. Я такі слова дізнався, тільки коли вони почали про це говорити. Я готовий був заплатити за те, що я її використовую. Але давайте адекватно розуміти, що цю пісню ніхто не знав до тих пір, поки я не став під неї виходити", – зазначив боксер.

Відео: Інтерв'ю з Усиком (YouTube/ОТДУШИВДУШУ)

Варто відзначити, що свій останній бій проти Майриса Бриєдіса українець виходив під композицію Василя Жадана "Браття".

Відео: Вихід боксера (YouTube/Vick Reznor)

Відео: Бокс (YouTube/ UkraineAtamansPRO)

Раніше Усик зізнався, коли в останній раз бився на вулиці.