ua en ru

"Вже не проканає": український музикант висловився про колег, які бажають виступати в РФ

"Вже не проканає": український музикант висловився про колег, які бажають виступати в РФ Фото: Іван Леньо (kozaksystem.com)

Той, хто хоче бути відомим, повинен висловити свою громадянську позицію

Український музикант Іван Леньо, який є одним з лідерів гурту Kozak System, висловився щодо колег, які їздять заробляти в Росію Свою думку він висловив на Facebook-сторінці.

"Неодноразово натрапляю в інтернеті на спроби симпатиків "єдінай страни"
будь-яким способом виправдовувати артистів, бажаючих виступати в московії. Вони так хитрожопо вправляються і сканують своїми коментарями суспільство, на предмет потепління і можливого на ці гастролі дозволу, що аж заздрість бере щодо їхнього «краснорєчія».Але суспільство невблаганно мовчить і посилає в правильному напрямку", - написав Іван.

"Вже не проканає": український музикант висловився про колег, які бажають виступати в РФСкріншот (facebook.com/ivan.lenyo)

Правило повинно бути єдиним для всіх.

"І це хороший маркер. Нарешті. Потяг зрушив. Відтепер будь-який артист, хто хоче стати відомим в Україні, змушений публічно озвучити свою громадянську позицію. І вона не може бути двозначною. «Музиканти поза політикою»- вже не проканає. Це саме має стосуватись спортсменів, акторів, бізнесменів, будівельників, будь-кого, хто є громадянином цієї країни. Бо війна - це не наслідок політичних розборок, війна - це чергова спроба московитів силовим способом встановити контроль над Україною, а значить над кожним із нас ", - висловився артист.

"Отже, мати будь-які стосунки з ворогом неприпустимо. Нікому. Це має розуміти навіть двірник на Виноградарі. Бо, якщо забракло сміливості взяти автомат, то бери мітлу, мікрофон, скальпель, перо і мети - вимітай цю нечисть зі свого подвір‘я, інакше - залишишся без подвір‘я", - резюмував музикант.

"Вже не проканає": український музикант висловився про колег, які бажають виступати в РФСкріншот (facebook.com/ivan.lenyo)

До речі, народна артистка Росії Лія Ахеджакова, яка активно підтримує українців, розповіла, чому перестала приїжджати в нашу країну з гастролями.

Нагадаємо, в інтерв'ю Styler українська група "Даха Браха" висловилася про виступи в Росії (відео: STYLER.rbc.ua)