ru ua

"В футболі так багато сторін": лідер "СКАЙ" вразив кумедним кавером на слова скандального Алієва (відео)

"В футболі так багато сторін": лідер "СКАЙ" вразив кумедним кавером на слова скандального Алієва (відео) Фото: Олег Собчук (facebook.com/oleg.sobchuk)

Олег Собчук заспівав про екс-динамівця і його пиво

Відомий український музикант, лідер рок-гурту "СКАЙ" Олег Собчук виконав кумедний кавер на популярну пісню "Тебе це може вбити". Відповідне відео опубліковане на сторінці радіостанції "Максимум" у соцмережі Facebook.

"Лідер гурту СКАЙ Олег Собчук у шоу "Вдалий ранок" на Радіо "Максимум" виконав кумедний кавер на власний хіт "Тебе це може вбити"! Артист перетворив романтичну пісню на жартівливий монолог скандального екс-динамівця Олександра Алієва, і ви маєте це почути", - відзначили на сторінці радіостанції.

Олег Собчук зі СКАЙ заспівав про Алієва і пиво

Лідер гурту СКАЙ / SKAI Oleg Sobchuk у шоу Вдалий ранок на Радіо МАКСИМУМ виконав кумедний кавер на власний хіт "Тебе це може вбити"! Артист перетворив романтичну пісню на жартівливий монолог скандального екс-динамівця Олександра Алієва, і ви маєте це почути Слухайте #РадіоМаксимум у своєму місті: Київ - 94,2 Львів - 102.1 Одеса - 91.4 Харків - 104.0 Івано-Франківськ - 104.7 Тернопіль - 88.1 Запоріжжя - 101.8 Рівне - 90.0 Луцьк - 88.7 Кропивницький - 104,2 Черкаси - 101,0 Полтава - 92,4

Опубліковано Радіо МАКСИМУМ 29 березень 2018 р.

Видео: Олег Собчук (facebook.com/maximumfmua)

"В футболі так багато сторін": лідер "СКАЙ" вразив кумедним кавером на слова скандального Алієва (відео)

Фото: Олександр Алієв (fcdynamo.kiev.ua)

Нагадаємо, екс-футболіст ФК "Динамо", який неодноразово потрапляв у скандали через алкоголь, наркотики та сімейні конфлікти з побоями (спортсмен бив власну дружину).

До речі, Влад Яма дав еротичний прогноз погоди.