ua en ru

"В них вселяються людські душі": українська ведуча розповіла, заради кого зважилася завести котів

"В них вселяються людські душі": українська ведуча розповіла, заради кого зважилася завести котів Фото: Алла Мазур (facebook.com alla.mazur.18)

В будинку ведучої живуть два коти, взяті з вулиці

Відома українська ведуча Алла Мазур розповіла, як вона взяла двох бездомних котів з вулиці. За її словами, вона завжди любила собак, а прийняти котячих їй допоміг син Артем. Про це телезірка розповіла в інтерв'ю "Громадському".

"Я завжди вважала, що я люблю собак, і ніколи не планувала мати котиків будинку. Але з'явився спочатку син Артем, якому друзі розповідали, як прекрасно мати котиків, і в результаті перший котик у нас з'явився саме за бажанням Артема", - зізналася Алла.

"В них вселяються людські душі": українська ведуча розповіла, заради кого зважилася завести котів

Фото: Алла Мазур (Алла Мазур/Facebook)

Мазур розповіла, що за порадою педагогів, коли її син йшов у перший клас, прислухалася до бажань дитини. Як-то раз в супермаркеті дитина побачив, що кіт віддається в "хороші руки", він попросив маму взяти тварину, і вона погодилася. Так у родині пояавился кіт Мусик. Потім взяли кішечку Асю.

Телезірка поділилася, що думає, що котів вселяються людські душі.

"У мене взагалі доходить до якихось містичних відчуттів, мені постійно здається, що в котів вселяються якісь людські душі. Тому що у них абсолютно чіткі характери, по їх очах видно, що вони в цей момент думають і хочуть сказати, що вони розмовляють. У них одна інтонація, коли вони тобі просто радіють, інша, коли їм потрібно поїсти. Вони чітко зрозуміли, що я не люблю, коли хтось підвищує голос в квартирі. У нас активістка Ася спочатку виступала борцем за права котів, хитрий професор Мусик зрозумів, що треба ввічливо і інтелігентно говорити "мяу", а Ася розкриває свій маленький ротик, звідки лунає гучний звук", - розповіла Мазур.

Як раніше повідомлялося, в Одесі в книгу рекордів України внесли самого довгого кота (фото).