ua en ru

Валерій Меладзе привітав старшу дочку з весіллям по телефону

Валерій Меладзе привітав старшу дочку з весіллям по телефону Фото: Валерій Меладзе і його старша дочка Інга

Меладзе не зміг приїхати на весілля своєї дочки

Старша дочка Валерія Меладзе Інга розписалася зі своїм коханим Норі Вергізом. Однак привітати дочку з весіллям особисто співак не зміг.

Кілька місяців тому Інга Меладзе повідомила про довгоочікуване весілля. Днями дівчина обмінялася з коханим шлюбними клятвами. Меладзе і Вергіз розписалися в Кембриджі. На торжестві були присутні лише 16 осіб, серед яких були тільки рідні та друзі. Однак батька нареченої на урочистостій події не було. Валерій Меладзе не зміг приїхати на весілля своєї дочки.

"Валерій не зміг прилетіти, привітав дочка по телефону. Я прилетіла разом з молодшою дочкою Аріною, а середня, Соня, не змогла вирватися – у неї сесія в "МГИМО". Звичайно, для неї це був такий трагічний момент, вона хотіла в цей день бути поруч із сестрою. Проте Інга, коли вибирала дату розпису, чомусь думала, що сесія у сестри буде до Нового року", – розповіла колишня дружина Валерія Меладзе Ірина в інтерв'ю "СтарХиту".

В Кембриджі провели лише першу частину весілля. У жовтні 25-річна Інга Меладзе та її коханий планують влаштувати масштабний захід на честь церемонії. Ймовірно Валерій Меладзе скористається можливістю публічно привітати дочку саме там.

"14.01.2017. Важливий день, скромне торжество. Не можу дочекатися пережити це ще раз, але вже з більшим розмахом, в жовтні", – розповіла дочка співака.

Валерій Меладзе привітав старшу дочку з весіллям по телефонуФото: Весілля Інги Меладзе

Нагадаємо, старша дочка Валерія Меладзе вийшла заміж за марокканця.