ua en ru

"Вам дали команду "фас" і ви побігли": Зеленський зробив нове емоційне відеозвернення

"Вам дали команду "фас" і ви побігли": Зеленський зробив нове емоційне відеозвернення Кадр з відео (facebook.com/zelenskiy95)

Шоумен послав всіх "поганих" і "можновладців"

Відомий український шоумен і актор Володимир Зеленський зробив нове відеозвернення з приводу жорсткої критики на адресу артиста і "Кварталу 95" після першого відео на тему діяльності СБУ і можливої заборони серіалу "Свати" в Україні. Новий ролик Зеленський опублікував на своїй сторінці в соцмережі Facebook.

"Привіт, люди! Ще раз вибачте, будь ласка, що турбую і забираю на себе вашу увагу, але занадто багато до моєї персони і Кварталу зовнішнього уваги", - сказав один з творців серіалу "Свати" Зеленський.

Він подякував українцям за підтримку і звернувся до "тих ботів", "великих блогерів" і колишнім журналістам.

"Слухайте, ви ж люди нормальні, а не собаки! Що ж вам дали команду "фас", і ви побігли. Згадайте, хто ви є насправді, свій внутрішній світ. Хоч подивіться туди і загляньте хоч в серце, якщо воно є, хоч на пару секунд", - зазначив лідер "Кварталу 95".

Відео: Володимир Зеленський (facebook.com/zelenskiy95)

Також шоумен відповів на найбільш жорсткі коментарі з приводу "Сватів", які були опубліковані в соцмережах.

"Ховатися в мережах я не буду і прямо відповім", - зазначив він.

"Перше. "Кому нахр*н потрібен цей серіал?". Відповідаю: смаків багато, не подобається – не дивишся. Кому нафіг треба? – 800 мільйонів переглядів лише у YouTube", - заявив комік.

"Другий комент, що "Свати" – це пропаганда. Хлопці, окстітєсь. Серіал "Свати" – про сім'ю, про любов, про дітей. Там немає нічого, крім гумору, сміху і теплого настрою", - підкреслив Зеленський.

"Найбільш неприємний аргумент: "Що ж таке, тільки зворушили наших "Сватів" і ми прокинулися". Люди, це ви тільки прокинулися. А я не сплю останні 15 років", - зазначив артист.

Він також повторив яскраву цитату головного героя серіалу "Слуга народу", з допомогою якої послав всіх лиходіїв і "власть імущих".

До речі, в СБУ відреагували на звернення Зеленського.