ru ua

"Важливо, коли ти в родині не один": Джамала розповіла, скільки хоче дітей

"Важливо, коли ти в родині не один": Джамала розповіла, скільки хоче дітей Фото: Джамала (instagram.com/jamalajaaa)

Артистка хоче велику родину

Українська співачка Джамала, яка 27 березня стала мамою, розповіла, скільки дітей хоче мати. Про це вона зізналася в інтерв'ю виданню Elle.

"Мені здається, троє дітей - це добре, просто чудово. У мене є сестра, і я знаю, як це важливо, коли ти в родині не один", - сказала Джамала.

Зірка зізналася, що хоче мати велику сім'ю - таку ж, яка була у неї.

"У мене багато двоюрідних братів і сестер, це дуже круто, коли є велика сім'я і ви регулярно зустрічаєтеся. Пам'ятаю, в дитинстві ми часто ділилися однією шоколадкою або, коли хтось приносив батончик Mars, розрізали його на п'ять частин. Може, ти сам навіть не відчув смак кока-коли, але зате дав всім спробувати. Я часто зустрічаю людей, у яких немає братів і сестер. Напевно, вони відчувають себе більш самотнім ", - вважає Джамала.

"Взагалі, коли ти в родині не єдина дитина, ти ростеш менш егоїстичним. Звичайно, здоровий егоїзм, любов до себе - це непогано. Але дуже часто єдина дитина в сім'ї стає розбещеною, у нього з'являється почуття, що все в світі крутиться навколо нього . Я вважаю, що це неправильно ", - додала співачка.

До речі, стало відомо ім'я дитини Джамали і її чоловіка Бекіра Сулейманова.

Вітаємо Джамалу з народженням первістка! (Відео: STYLER.rbc.ua)

Дізнайся більше про Джамала (відео: STYLER.rbc.ua)