ua en ru

Вдова Честера Беннінгтона написала щірого листа фанатам

Вдова Честера Беннінгтона написала щірого листа фанатам Фото: Талінда та Честер (Колаж РБК-Україна)

Талінда знайшла теплі слова

Честер та Талінда Беннінгтон прожили у шлюбі 12 років. Через вісім днів після несподіваної смерті чоловіка Талінда написала на порталі TwitLonger звернення до фанатів.

"Тиждень тому я втратила свою другу половинку, а мої діти втратили свого героя – свого тата. У нас було казкове життя, і тепер воно перетворилося на якусь жахливу шекспірівську трагедію. Як мені бути далі? Як мені зібрати мою розбити душу? Єдина відповідь, яку я знаю, – це виростити наших дітей у любові, яка лишилася в мені", - написала вдова.

"Я хочу, щоб спільнота та прихильники по всьому світу знали, що ми відчуваємо вашу любов. Ми також відчуваємо вашу втрату. Мої діти у такому ранньому віці втратили батька. І я знаю, що всі ви допоможете зберегти живою пам'ять про нього. Він був яскравою, люблячою душею з ангельським голосом. І тепер він без болю співає свої пісні у всіх наших серцях. Нехай Бог благословить нас всіх та допоможе нам звернутися один до одного тоді, коли ми переживаємо біль. Честер хотів би цього. Спочивай у мирі, моя любов. Завжди, місіс Талінда Беннінгтон", - зізналася жінка.

Нагадаємо, сім'я соліста Linkin Park відмовилася від публічної церемонії похорону.