ua en ru

Ведучий Євробачення 2017 розповів про підготовку до шоу

Ведучий Євробачення 2017 розповів про підготовку до шоу Фото: Володимир Остапчук

Вести пісенний конкурс будуть Володимир Остапчук, Олександр Скічко та Тімур Мірошниченко

Україна буде ламати стереотипи на Евробаченні 2017, яке відбудеться в Києві. Про те, як проходить підготовка до конкурсу та чого слід очікувати від нього, розповів один з ведучих Володимир Остапчук в інтерв’ю виданню "Високий замок".

altФото: Один з ведучих Євробачення 2017

"Цьогорічний конкурс навмисно ламає стереотипи. По-перше, це інший погляд на Україну – тут є сучасні молоді талановиті ведучі, які впевнено володіють англійською. По-друге, у нас є класна музика, яка може бути модерновою й фольклорною і традиційною водночас. І ми все це чудово поєднуємо. Слоган цьогорічного конкурсу – Celebrate Diversity (Шануймо розмаїття) – прекрасно це доповнює", – сказал Остапчук.

Ведучий розповів, що наразі усі сили кинуті на те, аби вигадати, як перевершити Швейцарію.

altФото: Володимир Остапчук

"Усі мізкують над тим, що запропонувати такого, щоб виглядати крутіше. На жаль, ми, ведучі, не зможемо показати такі мюзикли, які показували шведи. Але ми покажемо український формат, нову українську музику, розкажемо, що Україна – велика, а українці вміють іноді посміятися навіть над собою. І гумор українців зрозумілий, доступний і прийнятний в усій Європі. Це буде круте шоу, де буде багато гумору", – розповів Остапчук.

До речі, Сергій Притула відкриє головну фан-зону Євробачення 2017.