ua en ru

Ведучий Євробачення 2017 Володимир Остапчук розповів курйозну історію про Женю Галича

Ведучий Євробачення 2017 Володимир Остапчук розповів курйозну історію про Женю Галича Фото: Володимир Остапчук (instagram.com/vova_ostapchuk)

Володимир Остапчук та Женя Галич повеселили українську публіку цікавими розповідями

Український ведучий Євробачення 2017 Володимир Остапчук, який є одним з кращих друзів Жені Галича, під час зйомок шоу "Суперінтуіція" на "Новому каналі" розповів, як лідер групи O. Torvald хрестив його доньку.

altСкріншот поста аккаунта Instagram.com/vova_ostapchuk

"Розповім історію про те, як Женя Галич хрестив мою дитини. Отже, збираємося ми в церкву, і напередодні я кажу: Женя, одягнися по-людськи, ми ж в Божий дім йдемо. А у нас з дружиною ще й набожні батьки, консервативні. Загалом, одягнися пристойно, будь ласка!", — почав Остапчук.

"Приходить Женя. І що б ви думали? На всіх пальцях – величезні кільця. Футболка з коротеньким рукавом, з-під якого відмінно видно забиті татуюваннями руки! Кажу: дякую, Женя, спасибі, що прийшов!" — підсумував Володимир.

Варто відзначити, що Женя Галич у боргу не залишився і тут же розповів історію про те, як кілька років тому Остапчук ходив на пологи дружини.

"При кожній зустрічі Вова казав, що буде присутній на пологах дружини. І як думаєте, що він зробив, коли туди прийшов? Вирубався! У результаті, поки його відкачували, і про дружину, і про дитину забули. Це, звичайно, жарт – про пологи ніхто не забув. Але Остапчук довів, що уваги на себе звертати вміє!", — розповів Женя Галич.

Крім того, ведучі "Євробачення-2017" пожартували один над одним, "використовуючи" Сергія Притулу.