ua en ru

Ведучий Євробачення Олександр Скічко розповів, як озвучував "Тачки-3"

Ведучий Євробачення Олександр Скічко розповів, як озвучував "Тачки-3" Фото: Олександр Скічко (ТРК "Україна")

Зірковий ведучий "подарував" свій голос герою мультфільма

Ведучий програми "Зірковий шлях", що виходить на каналі "Україна", Олександр Скічко спробував себе у новому амплуа, озвучивши одного із героїв мультфільму "Тачки-3". Так, ведучий поділився зі Styler враженнями від нового досвіду та розповів, що допомагало йому вжитися у роль.

Ти спробував себе у новому амплуа – дублюванні. Розкажи, які враження отримав від процесу?

Це мій перший досвід, але зізнаюсь чесно: в мене завжди була мрія озвучити мультик або фільм. На телебаченні програму маю, акторський досвід у серіалах також, в телепроекті співав, лишалось озвучити щось та станцювати. Мені сподобалось, адже це абсолютно інші емоції, які навіть не можна порівнювати з акторським досвідом, оскільки тут немає міміки, уже все готово. Всю палітру емоцій ти маєш передати лише самим голосом.

Тобто навіть з пародією це не порівнюється?

З пародіями теж не можна порівнювати, бо там це має бути смішно, і ти повинен гіперболізувати допоки можеш. А тут потрібно знайти золоту середину, треба залишатись органічним.

Які були складнощі? Можливо, якісь фрази доводилось по декілька разів перезаписувати?

Скажу чесно, я не рахував, скільки в мене фраз, але якщо прочитати їх по одному разу, то, думаю, це займе 15 хвилин часу. А ми писали це декілька годин. Відповідно, одна фраза переписувалась по декілька дублів. Найпарадоксальніше те, що ти спочатку дивишся відео, потім тренуєшся, і в тебе виходить. А після того, як вмикається мікрофон, ти не можеш повторити те, що натренував. Чому так? Я не знаю. Чи то нерви так спрацьовують, чи щось інше, але так воно виходить.

Що тобі допомагало вжитися у роль?

Коньяк. Я жартую. Коли ти озвучуєш той чи інший фільм, обов’язково має бути фізика, маються на увазі рухи, адже ти не можеш просто стати, руки по швах, і озвучувати, наприклад, сцену, де ти біжиш. Якщо твій герой біжить – ти маєш бігти. Якщо твій герой говорить удалечінь, так само й ти маєш це відіграти у мікрофон, щоб глядач, дивлячись картину, по твоєму голосу розумів, що ти у цей момент робиш.

Були якісь звуки прикольні?

Та маса їх було: "Ух", "Ах", "Гей". Я думаю, що все вже побачите на прем’єрі.

Дублював з кимось у парі?

Я взагалі не знаю, чи існує паралельний дубляж. У нас це відбувалось по черзі: в мене є своя роль, свої фрази. Навіть якщо там діалог, то спочатку я записую свої фрази, а потім, відповідно, напарник, або ж навпаки.

Чи дивився ти попередні "Тачки"?

Пфф, звісно. "Тачки" – це легендарний мультик. Я, по-перше, дуже люблю автомобілі, і всі фільми або мультфільми, що пов’язані з цим, я дивлюсь. Зараз багато мультиків засновані на абстракції, скажімо так. І в певний момент, коли ти приходиш до кінотеатру, починаєш дивитись і думаєш: "Що з людьми сталось, що вони написали такий сценарій? Звідки це взагалі? З якої глибини мозку вони дістали ці ідеї?". А тачки – абсолютно зрозумілий, красивий, смішний, дещо драматичний мультик, який мені дуже подобається.

Що у майбутньому мрієш озвучити?

Я сподіваюсь, що настане той момент, коли ми будемо знімати якесь велике кіно, в якому головну роль буде грати Олександр Скічко, а я буду озвучувати його на дубляжі.