ua en ru

"Великим у нього стати навряд чи вийде": Сотник прокоментував зірваний концерт Райкіна в Україні

"Великим у нього стати навряд чи вийде": Сотник прокоментував зірваний концерт Райкіна в Україні Фото: Костянтин Райкін (instagram.com-theatre_satirikon)

За словами Сотника, великі люди не радіють захопленню територій

Російський публіцист та блогер Олександр Сотник прокоментував зрив концерту актора Костянтина Райкіна в Одесі. Своєю думкою Сотник поділився на Facebook-сторінці. Він вважає, що у Райкіна були всі шанси стати великим артистом, але різниця в тому, що великі люди не радіють захопленню чужих територій.

"З приводу Костянтина Райкіна - коли "частина душі радіє Криму"...Якщо диявол вимовляє таблицю множення - не треба погоджуватися з ним хоча б тільки тому, що прикрившись математичної істиною, він обов'язково зробить зло. Але історія з Кримом - аж ніяк не математична істина. Вона складна і дуже спірна. Безперечно одне: Росія погодилася з тим, що територія України входить до її складу Кримом не підлягає перегляду", - написав він.

"Великим у нього стати навряд чи вийде": Сотник прокоментував зірваний концерт Райкіна в Україні

Скріншот (facebook.com/sasha.sotnik)

"І якщо "частина душі радіє" анексії і окупації території, визнаної чужою - напевно, це не краща частина душі...Костянтин Аркадійович - безумовно, талант, великий артист. Але він ніколи не зможе претендувати на звання великого, тому що більше не можуть радіти окупації чужих територій. От просто за визначенням. Адже велич - це не тільки талант, це щось більше, це - явище соціальне, всеосяжне..", - продовжив Сотник.

Сотник вважає, що концерт Райкіна в Одесі не варто зривати.

"Треба було зривати концерт Райкіна в Одесі? Напевно, ні. Але я з розумінням ставлюся до вчинку тих, у кого "частина душі" була обурена "душевною радістю" талановитого артиста. Кажуть: "не треба заважати мистецтво з політикою". А що робити, якщо політики самі залізли по вуха в мистецтво, наслідили там і "замазали" у своїх злочинах тих, хто не хотів "сунутися в цю чортову політику"? Адже Тут як: або ти мовчиш і погоджуєшся чи навіть "радієш частиною душі" в ім'я порятунку театру, або - називаєш речі своїми іменами, за що розплачуєшся опалою, незадоволенням "партії і уряду" і тд.", - підсумував Сотник.

"Великим у нього стати навряд чи вийде": Сотник прокоментував зірваний концерт Райкіна в Україні

Скріншот (facebook.com/sasha.sotnik)

Як раніше повідомлялося, журналіст розкритикував СБУ за концерт Райкіна.