ua en ru

Віра Брежнєва розлучилася з чоловіком через мільйонни борги

Віра Брежнєва розлучилася з чоловіком через мільйонни борги Фото: Брежнєва і Кіперман (Woman.ru)

Співачка розлучилася з Михайлом Кіперманом щоб не розплачуватися спільним майном

Співачка Віра Брежнєва розлучилася в 2012 році з бізнесменом Михайлом Кіперманом із-за боргів перед "Альфа-Банком". Артистка розлучилася з чоловіком, щоб не розплачуватися спільно нажитим майном.

Як повідомляють "Наші гроші", Солом'янський районний суд Києва виніс постанову від 8 листопада, в якому йдеться про надання тимчасового доступу Київської місцевої прокуратури №9 до документів банківських рахунків ТОВ "Оріон Сервіс" та ТОВ "Федорра". У публікації зазначено, що Кіперман мав відношення до "Оріон Сервіс".

"За даними держреєстрів, в травні 2016 "Оріон Сервіс" продав 1087 кв. м. ТОВ "Федорра". Прокуратура вивчить документи про відкриття банківських рахунків фірмами "Оріон Сервіс" і "Федорра", а також рух коштів за рахунками", - сказано про досудовому розслідуванні, яке проводить слідчий відділ Солом'янського управління поліції ГУ НП в Києві.

"Кримінальне провадження №42016101090000088 зареєстровано 09.09.2016 з кваліфікацією за ч. 2 ст. 364 КК – зловживання владою або службовим становищем. Коло підозрюваних у тексті судового рішення не повідомляється. (Компанія) "Оріон Сервіс" раніше мала київську реєстрацію, але з недавніх пір змінила адресу на Дніпро. Фірма також змінила власника – зараз їм значиться Роман Кравченко з Дніпропетровської області. Щонайменше до початку 2015 співвласниками "Оріон Сервіс" були ВАТ "ВП "Украгрожильебытстрой", записане на "Бриареас Ентерпрайсиз Лімітед" з Кіпру, а також Михайло Кіперман, Дніпровський нафтовий магнат, який вважається близьким до групи "Приват" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова", - наголошується в статті.

До речі, у сім'ї Віри Брежнєвої гряде поповнення.