ua en ru

"Вина не на Міші": Хабенський пояснив, чому Пореченков стріляв на Донбасі

"Вина не на Міші": Хабенський пояснив, чому Пореченков стріляв на Донбасі Колаж РБК-Україна

За його словами, відповідальність лежить на "друзях" артиста

Російський актор театру і кіно Костянтин Хабенський вважає, що вина за стрілянину на Донбасі в 2014 році лежить не на актора Михайла Пореченкова, який її влаштував. Про це артист розповів в інтерв'ю Юрію Дудю.

"Моя позиція така, не треба мати таких друзів, які дозволили зробити це, які дали можливість взяти участь в цій дурниці", - сказав Хабенський.

Актор додав, що вина за інцидент лежить не на Пореченкова.

"Вся вина, я вважаю, не на Міші. Міша - людина дуже добра, зовні він може здатися іншим. Дуже добрий, дуже поглинаючий в себе. Це добре для актора, але для людини його масштабу це вже починає шкодити, він дуже поглинає в себе. Ця історія, як би легка, як би азартна, адреналінова, в якій він опинився", - зазначив він.

Відео: Костянтин Хабенський в студії у Юрія Дудя (youtube.com/вДудь)

"Я просто запитав: "А де були ті хлопці, які тебе туди привезли?" Він сказав: "Ну їх не пустили". Кажу: "А як так?" Найголовніше питання", - розповів Хабенський.

Нагадаємо, російський актор Михайло Пореченков в жовтні 2014 року обстріляв з кулемета позиції українських бійців, які захищали аеропорт Донецька.

Раніше комбат батальйону розповів, що "ДНРівці" робили з людьми, що допомагають армії.
"Ми знаємо, що коли в 2015 році Дебальцеве і Вуглегірськ були захоплені ті люди, які нас підтримували свого часу, їх окупанти вбили. Цілі родини вивезли разом з дітьми на Вуглегірське кладовищі - і розстріляли. Тільки за те, що вони нам допомагали...", - повідомив військовий.

Хайп таксі # 13 cтоит чи розірвати дипвідносини з Росією