Соломія Вітвіцька та Ірена Карпа провели один день в інвалідних візках

Четвер 29 жовтня 2015 10:45
Соломія Вітвіцька та Ірена Карпа провели один день в інвалідних візках
Фото: Соломія Вітвіцька в інвалідних візках

Відома ведуча програми ТСН Соломія Вітвіцька та письменниця Ірена Карпа взяли участь у соціальному експерименті

Дівчата провели один день в інвалідних візках, щоб показати громадськості, як важко людям з обмеженими можливостями пересуватися по місту.

Під час соціального експерименту відбувалася пряма трансляція на сайті ТСН.иа всіх подій пересування провідною.

Вітвицька протягом години вдень долали складний маршрут від будівлі Київської мерії вгору по вулиці Прорізної до станції метро Золоті ворота. При цьому вона зіткнулася з усіма труднощами повсякденного життя людей з обмеженими можливостями. Одним з перших в маршруті провідною був візит в аптеку, куди з-за невдалого побудови сходів, самостійно заїхати не вдалося.

Фото: Соломія Вітвіцька та Ірена Карпа сіли в інвалідні коляски для участі у соціальному експерименті

Соломія підкреслила, що ми повинні бути поруч з такими людьми, які мають обмеження в рухах, бути разом кожен день і скрізь. І це нас зробить європейцями не на словах, а на справах.

До експерименту також приєдналася Ірена Карпа - українська письменниця, співачка, журналістка, в якої був свій персональний маршрут на візку. Після подолання дистанції Ірена переконана, що для побудови в столиці спеціального проїзду для людей з обмеженими можливостями, багато не потрібно, це обов'язок кожної європейської держави.

"Тепер я розумію, чому ми так мало бачимо інвалідів на вулиці, їм просто ніде жити тут, вони приречені не на інтеграцію в суспільство, а щоб закритися в квартирі. Я хочу, щоб вони відчували себе повноцінною частиною суспільства. У нас зараз дуже складна ситуація, багато повернеться дівчат і хлопців з АТО, яким треба інтегруватися, якщо цього не станеться, розгорнеться катастрофа великого масштабу", - підкреслила Ірена Карпа.

До речі, фільм про українську художницю з ДЦП отримав приз на Голлівудському кінофестивалі.

Читайте РБК-Україна в Google News

On Top
Продовжуючи переглядати RBC.UA Ви підтверджуєте, що ознайомилися з Політикою конфіденційності Правилами користування сайтом і згодні з використанням файлів cookie. Ознайомитися
Погоджуюся