Влад Ситник зняв кліп на пісню "Для тебе"

STYLERЗірки        20.03.2017 - 14:53
Фото: Влад Ситник
Фото: Влад Ситник

У новій відеороботі співака музика, танець і гра світла сплелися воєдино

Переможець національного відбору на Міжнародний конкурс естрадної пісні Вітебськ 2017 Влад Ситник зняв свій новий кліп на пісню "Для тебе".

У новому відео, режисером якого стала молода Інна Грабар, музика, танець, гра світла - все це сплелося воєдино. Музикант впевнений: саме музика і танець здатні передати саме величезне почуття у світі - любов.

Фото: Влад Ситник зняв новий кліп

"Пісня "Для тебе" це свого роду експеримент, щось нове для мене. Так як на початку вона була зовсім інша, але, Вадим Лисиця, який написав аранжування, побачив її саме такою. Спочатку, ми трохи сумнівалися, але потім вирішили погодитися з його думкою. Чесно, не шкодую! Над ідеєю кліпу ми думали дуже довго, було маса варіантів. Навіть думали про зйомки за кордоном. Але, в останній момент все змінилося, напевно, все що робиться, все на краще! Мені здається, нам вдалося знайти потрібний сценарій, який розкриє цю пісню ще більше", - поділився Влад.

Фото: Влад Ситник зняв кліп на пісню "Для тебе"

"У кліпі ми використовували двері, як символ перешкод, які проходить кожна закохана пара. Але якими б важкими вони не були, любов все одно завжди перемагає", - прокоментувала роботу Інна Грабар.

До речі, в'єтнамський співак представив нову україномовну пісню.

Теги: кліп
On Top