ru ua

Володимир Зеленський розповів цікаві факти про своїх батьків

Володимир Зеленський розповів цікаві факти про своїх батьків Фото: Володимир Зеленський (РБК-Україна)

Стали відомі особливості відносин у сім'ї відомого гумориста

Відомий гуморист, актор та шоумен Володимир Зеленський розповів про своїх батьків. Про це передає ТСН.

Про це він повідомив з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку. Актор своїм батькам передав привіт, а також розповів, які у нього з стосунки з рідними людьми та через що у сім’ї гумориста бувають конфлікти.

Батьки українського шоумена Володимира Зеленського живуть в Кривому Розі, де і народився актор. Татові, професору Олександру Семеновичу, 70 років, а мамі, Римі Володимирівні - 67.

alt

altФото: Батьки Володимириа Зеленського (tsn.ua/glamur)

"Нехай це занадто, що я на цю тему говорю, але поки вони живі – ми діти. Тому що, поки вони живі, ми не відчуваємо, що на нас якийсь окремий тягар відповідальності, ми розуміємо, що завжди прикрита спина цими людьми", - сказав Зеленський.

Володимир розповів, що батьків поважає, проте, як і всі діти, слухається не завжди.

"Я не прошу порад і я знаю, що це образливо для них. Напевно, у таких ситуаціях я не правий. Але ж знаєте, ми ж спочатку робимо, а потім думаємо", - зізнався актор.

"Ти повинен піклуватися про батьків, більше того, що повинен – ти хочеш. А вони часом тобі не дають цього робити", - відзначив він.

Батьки шоумена не лише на відсіч відмовляються від допомоги сина, а всіма можливими способами хочуть самі допомогти синові.

"Я розумію, що в принципі цього не треба, але з іншого боку – це від душі робилося, особливо, коли це робить мама", - розповів Володимир Зеленський.

Відео: Володимир Зеленський (tsn.ua/glamur)

Нагадаємо, що Володимир Зеленський показав фотографію нового знайомого його дочки.