ru ua

"Влізли в особисте життя артиста": продюсер Олега Винника зробив резонансну заяву

"Влізли в особисте життя артиста": продюсер Олега Винника зробив резонансну заяву Фото: Олег Винник (facebook.comOlegg.Vynnyk.official)

Артист припиняє співпрацю з телеканалом "1+1"

Продюсер українського співака Олега Винника Олександр Горбенко зробив громадську заяву і адресував її телеканалу "1+1". Справа в тому, що в сюжеті ТСН, за словами продюсера, втручаються в особисте життя співака, розповсюдили неправдиву інформацію і образили його честь і гідність.

Співак прийняв рішення припинити будь-яку співпрацю з телеканалом 1+1. Відповідну заяву продюсер Винника розмістив на своїй сторінці в Facebook.

"Звернуся до керівництва телеканалу. Дивно писати цей пост, але так чи інакше висловити свою позицію і позицію артиста вважаю за необхідне. У сюжеті ви цілеспрямовано, безцеремонно влізли в особисте життя Артиста, образили його честь і гідність, тому мені доведеться розставити крапки над "і". Почну з того, що будь-якого роду конфлікти, непорозуміння, у взаєминах з 1+1 відсутні. Коли випускаються такі, відверто замовні сюжети, необхідно розібратися в причинах", – написав Олександр Горбенко.

Журналісти без запрошення завітали до будинку музиканта. За словами Горбенка, "вони зліпили сенсацію марення".

"5 січня, коли ваша знімальна бригада з мікрофонами і камерами повисла на паркані батьківського дому Олега, я виїхав з Києва у напрямку села. Проїхав скрізь, де ви наслідили, жоден пристойний чоловік не погодився відповідати на ваші питання, але відрядження і два знімальних дні виправдати потрібно, тому зліпили сюжет з того що було. Навіть історію пісні "Ніно" за вуха притягнули. Сто разів Олег в інтерв'ю докладно все розповідав. Налякали дівчину в магазині, самі все придумали і самі повірили. Сенсацію марення зліпили. Але це все лірика. Спростуванням неправдивої інформації, захисту честі і гідності громадянина України Олега Винника займуться юристи, – підкреслив Горбенко.

"28 грудня Олег приїхав провідати та привітати з Наступаючими святами маму і рідних, виїхав 29-го до Києва для підготовки до фінального прямого ефіру Х-фактор 30 грудня. В цей же день, в знак подяки, кімнати відпочинку пацієнтів районної лікарні р. Жашків був доставлений і встановлений великий LCD телевізор. Це було за тиждень до вашого візиту, і ви смієте стверджувати, що Олег не буває на батьківщині і не приїжджає до родичів. До питання про благодійництво. Ми не ведемо "Список добрих справ", не беремо участі в гучних благодійних аукціонах і заходах. З артистом щорічно обговорюється бюджет благодійного фонду, в штаті є людина, яка займається адресною допомогою, допомагаємо людям у міру своїх можливостей, але ніде і ніколи не будемо кричати про це. Мої слова вам підтвердять десятки людей з окопів, медустанов, православних і громадських організацій", – написав продюсер.

"Влізли в особисте життя артиста": продюсер Олега Винника зробив резонансну заяву"Влізли в особисте життя артиста": продюсер Олега Винника зробив резонансну заявуСкріншот (facebook.com/Alex.MITRICH.Gorbenko)

По телефону Винник озвучив свою позицію щодо припинення всіх контактів з каналом.

"Влізли в особисте життя артиста": продюсер Олега Винника зробив резонансну заявуСкріншот (facebook.com/Alex.MITRICH.Gorbenko)

Нагадаємо, що Олег Винник відверто розповів про кохану.