ru ua

Знову разом?: друг Джигарханяна повідомив несподівані подробиці особистого життя актора

Знову разом?: друг Джигарханяна повідомив несподівані подробиці особистого життя актора Фото: Армен Джигарханян (facebook.com-dzhigrahanjantheater)

Віталіна зняла з рахунку актора більше десяти мільйонів рублів

Друг Армена Джигарханяна Артур Согомонян повідомив у відвертому інтерв'ю про те, як ще в минулому році актор хотів вигнати Віталіну Цимбалюк-Романівську. Однак тоді приятель зміг помирити подружжя. Про це повідомляє "Комсомольска правда".

Подейкують, що Віталіна зняла з рахунку актора більше десяти мільйонів рублів.

Адвокат актора Євген Парфьонов розповів подробиці.

"Ми з'ясували: Цимбалюк вивела з рахунків чоловіка 13 мільйонів рублів. Найочевидніша сума – чотири мільйони рублів, які Віталіна зняла з його рахунку, поки Армен Борисович був у лікарні. Крім того, вона без відома Армена Борисовича привласнила частину грошей від продажу половини квартири в Староконюшенному провулку, яку він отримав після розділу майна з колишньою дружиною Тетяною Власової. Очевидно, що Віталіна готувалася до розлучення. Не можу розголошувати деталі, але все, що ми дізналися, передали у Слідчий комітет", - повідомив адвокат.

Журналісти поговорили з другом актора Артуром Согомоняном. Він прокоментував оприлюднення домашнього відео, на якому Джигарханян випиває і називає когось "дешевинкою". Согомонян висловив упевненість в тому, що ролик показала колишня молода дружина артиста.

"Нещодавно на телешоу Віталіна показала домашнє відео. Ми вирішили відповісти на це юридично. Віталіна без згоди людини винесла особисту інформацію на публічний огляд. На неї вже порушено справу за встановлення прихованих відеокамер в кабінеті Армена Борисовича, і це відео буде додатковим матеріалом. До речі, слідчі з'ясували, що приховані камери встановлював батько Віталіни, якого вона прийняла в театр на посаду інженера", – повідомив Согомонян.

Друг Джигарханяна назвав "жахливим фарсом" те, що "влаштувала" Цимбалюк-Романівська, і дав зрозуміти, що дуже шкодує, що колись помирив подружжя після сварки.

"Армен Борисович хотів вигнати її ще в минулому році, шкода, що я тоді не підтримав його, а навпаки, помирив їх. Тоді Віталіна плакала, говорила: "Більше так не буду". Вона ж і раніше знімала гроші з рахунків. А зараз, коли я дивлюся на виписки з банків, розумію, що вибачалася вона лише для того, щоб виграти час. І встигнути забрати у нього все, що було", – сказав Артур.

Нагадаємо, що колишня дружина російського та вірменського актора, народного артиста СРСР 82-річного Армена Джигарханяна 38-річна Віталіна Цимбалюк-Романівська повідомила, що вагітна.

Раніше повідомлялося, що російський і вірменський актор, народний артист СРСР 82-річний Армен Джигарханян подав на розлучення з молодою дружиною Віталіною Цимбалюк-Романовської.