ua en ru

"У мені такий вокал прорізався": Олег Винник розповів про початок кар'єри

"У мені такий вокал прорізався": Олег Винник розповів про початок кар'єри Фото: Олег Винник (прес-служба/Олена Вінярська)

Олег Винник зізнався, що замість нього на сцену виходили дублери

Відомий український співак Олег Винник розповів про історію свого успіху на сцені. Про це він повідомив в інтерв'ю журналу "Viva!".

Артист поділився історією свого життя звичайного хлопця з села, який з'явився в ієрархії провідних солістів світових мюзиклів. А після цього Винник розірвав престижні контракти і повернувся в Україну "нікому невідомим виконавцем авторських пісень", щоб підкорювати рідну країну.

Співак володіє голосом "тенор-баритон". Як говорить сам артист, у дитинстві він соромився співати.

"Розкрився вже в училищі. Спочатку співав там у хорі, а після і почав виконувати соло. А все завдяки педагога з вокалу Віталію Миколайовичу Шевченка. Він давав мені індивідуальні уроки, бив мене по животу і буквально вибивав з мене звук. У підсумку, у мене такий вокал прорізався, що державний іспит я здав на відмінно", - згадує Олег.

У період акторської кар'єри Винник об'їздив всю Європу. Граючи ролі в "Нотр-Дам де Парі", "Цілуй мене, Кет", "Елізабет", "Титаніку", укладав або річні контракти в містах, або відправлявся в турне і по багато місяців кочував, проживаючи у готелях. В образі Жана Вальжана ("Знедолені") артист відпрацював близько 500 шоу – по 8 подань в тиждень. Однак, в інтерв'ю він зізнався, що зрідка замість нього на сцену виходили дублери.

"На той випадок, якщо актор захворіє, є три дублера. А як інакше? Ми ж не роботи. І в рутину не можна перетворювати роботу. Якщо виходиш на сцену на автоматі, глядач відразу це відчуває. Кожну роль потрібно прожити. І ось вміння зробити це щодня, як в перший раз – це вже і є твій хрест", - розповів співак.

Також Олег Винник сформулював своє життєве кредо. При цьому, музикант зазначив, що краще за нього самого про нього розкажуть його пісні.

"Для того, щоб мене дізнатися, потрібно прийти на мої концерти. На будь-яке запитання є відповідь у моїх піснях. Зрозуміло, що шлях найменшого опору для артиста – відразу вивалити про себе всю інформацію і зробити на ній піар. А ось розібратися в піснях артиста, спробувати відчути його через його творчість і полюбити за це – ось те, чого я чекаю від своїх шанувальників", - підкреслив Винник.

Нагадаємо, що Олег Винник став головним героєм гумористичного випуску новин відомого ведучого Майкла Щура (справжнє ім'я Роман Вінтонів). Шоумен висміяв українського секс-символа в новому випуску своєї програми.