ua en ru

"Водій просто збив мене і переїхав": український актор ледь не загинув у ДТП

"Водій просто збив мене і переїхав": український актор ледь не загинув у ДТП Актори з фільму "Сторожова застава" (фото: facebook.com/Daniil Kamensky)

Молодий актор два тижні був у комі

Молодий український актор, зірка фільму "Сторожова застава" Данило Каменський розповів, як ледь не загинув у ДТП. Про це він розповів в інтерв'ю виданню Expres.ua.

Як відомо, інцидент стався на одному з проспектів в Києві в минулому році.

"Водій просто збив мене і переїхав": український актор ледь не загинув у ДТП

Данило Каменський (фото: facebook.com/Daniil Kamensky)

"Я ловив машину й не помітив вантажівку, яка здавала назад. Було ж темно і вона рухалась тихо. Водій просто збив мене й переїхав. Ось так. На жаль, "швидку" довелося дуже довго чекати. У лікарні з'ясували, що в мене дві тріщини в тазу й травмована селезінка (її довелося видалити). Два тижні я був у комі, та потім мене відкачали, слава Богу. До слова, коли прокинувся й мені сказали, скільки був без тями, то я просто офігів. Тих двох тижнів насправді ніяк не відчував. Для мене все було, ніби якийсь сон. Деякі люди, які пережили кому, розповідають, що бачили себе, ніби збоку. Я ж нічого не бачив, нічого не чув. Принаймні не пам'ятаю..." - розповів актор.

Відео з YouTube/FILM.UA Group

"Опісля певний час ходив на милицях, а потім став на ноги. Про те, що я пережив тоді, згадую просто, як про випадок, а не про щось трагічне. Знаєте, ця ситуація багато чого мене навчила, я став трішечки досвідченішим і подорослішав. Єдине, що мене ще мучить: суд із водієм вантажівки затягується. Невідомо, скільки ще триватимуть паперова тяганина й тріпання моїх нервів", - додав Данило.

Нагадаємо, що українців просять допомогти дівчинці, яку збив автобус під Києвом.

Чим вражає Сергій Притула