ua ru

"Знайомтеся - Даня": Вокалістка The Hardkiss Юлія Саніна вперше показала сина

"Знайомтеся - Даня": Вокалістка The Hardkiss Юлія Саніна вперше показала сина Фото: Юлія Саніна і Вал Бебко (facebook.com/juliasanina)

Хлопчик вже починає розуміти, що може маніпулювати мамою і татом

Вокалістка гурту The Hardkiss Юлія Саніна, яка майже два роки тому стала мамою, вперше показала маленького сина Даниіла. Знімок, на якому зображені Саніна, її чоловік Вал Бебко і Даня, прикрасив обкладинку одного з українських журналів.

"Ще до вагітності я напевне знала, що першим у мене народиться син. І моїй мамі приснився сон, коли мені було ще 16 років, що буде хлопчик. Ну і доля зводить мене переважно з чоловіками. Команда у нас в основному чоловіча, в школі я теж дружила з хлопцями. Тому я якось дівчинку собі і не уявляла. А ось наші батьки трошки підзасмутилися - всі хотіли дівчинку. Бантики, сукні, рожеве все... А я спокійно відреагувала", - розповіла Юлія в інтерв'ю журналу Viva!.

"Знайомтеся - Даня": Вокалістка The Hardkiss Юлія Саніна вперше показала сина

Скріншот поста (facebook.com/THEHARDKISS)

Також артистка розповіла про те, як разом з чоловіком вони виховують дитину і чому не дозволяють Даниілу маніпулювати дорослими.

"Ми дуже любимо сина, але при цьому не спускаємо йому з рук якісь витівки. Даня вже починає потроху розуміти, що може маніпулювати батьками, вередувати, домагатися свого. Ми показуємо йому м'яко й акуратно, що має бути не тільки так, як він хоче, а так, як звикли в родині, так, як комфортно в першу чергу батькам. Адже як у тваринному світі? Головні в сім'ї - це тато з мамою, а діти вже підлаштовуються під їхній життєвий уклад. Не повинна сім'я йти за дитиною. Навпаки, дитина повинна впроваджуватися в сім'ю. І ось ми з цього виходимо", - зазначила Саніна.

"Але ми не караємо, ні в якому разі не б'ємо, не кричимо. Ми намагаємося домовлятися. Даня вже все прекрасно розуміє. Головне - опуститися на рівень його очей і пояснити все так, щоб він почув нас у цей момент", - додала фронтвумен The Hardkiss.

"Знайомтеся - Даня": Вокалістка The Hardkiss Юлія Саніна вперше показала сина

Фото: Юлія Саніна, Вал Бебко і Даня (viva.ua / Катя Кондратьєва)

В коментарях до посту на Facebook-сторінці групи користувачі відзначають, що Даня "дуже модний хлопець".

"Знайомтеся - Даня": Вокалістка The Hardkiss Юлія Саніна вперше показала сина

Фото: Юлія Саніна з сім'єю (facebook.com/juliasanina)

Раніше солістка The Hardkiss пояснила, чому група не їздить в РФ.