ua en ru

"Сморід все-таки піднімається": Макаревич жорстко відповів на критику групи через "пропутінського" клавішника

"Сморід все-таки піднімається": Макаревич жорстко відповів на критику групи через "пропутінського" клавішника Фото: Андрій Макаревич (facebook.com-mashinavremeniofficial)

"І якщо ви до нас добре ставитеся - заради Бога, од...битесь"

Відомий російський музикант, лідер групи "Машина часу" Андрій Макаревич прокоментував критику на адресу свого колективу, пов'язану із заміною скандального клавишника Андрія Державіна. Раніше в ЗМІ з'явилася інформація про те, що учасник групи "Машина часу" Андрій Державін не буде брати участь в гастролях по Україні. Свою думку Макаревич висловив на сторінці Facebook.

"Оскільки деякий сморід все-таки піднімається (завжди думаю про людей краще - це моя проблема), ось що я вам скажу. На початку вісімдесятих всі дозволені статті про "Машину" починалися словами: "Група однодумців..." Мене це вже тоді бісило. З однодумців ніякої групи не вийде - хороша група виходить тільки з разнодумців. У цьому зв'язку мені абсолютно нецікаво, що думає Андрій Державін щодо України - він доросла людина (я-то думаю, що він взагалі на цю тему не думає, але не збираюся у нього це з'ясовувати.)", - написав музикант.

Також він зазначив, що колектив з успіхом гастролює в Україні.

"До речі, за останні два роки ми тричі (і з великим успіхом) гастролювали в Україні - і що, щось змінилося?" - продовжив Макаревич.

Лідер групи попросив у матірній формі залишити колектив у спокої.

"Група - це особливе об'єднання, відносини музикантів в ній дуже близькі, майже (господа гусари, мовчати!) інтимні. Уявіть собі, що жила багато років сім'я - і раптом розбігається. Та вони самі собі не завжди можуть пояснити, що пішло не так. А тут їх викликають на суд громадськості і кричать - признавайтесь, це ви через Крим? Ну правда, смішно. І якщо ви до нас добре ставитеся - заради Бога, од...битесь", - підсумував музикант.

"Сморід все-таки піднімається": Макаревич жорстко відповів на критику групи через "пропутінського" клавішникаСкріншот (facebook.com/makarevichav)

Нагадаємо, що відомий журналіст Айдер Муджабаев написав листа Андрію Макаревичу з проханням замінити "пропутінського" клавішника. Крім того, Муджабаев попередив, що, якщо клавішник Андрій Державін все-таки приїде на гастролі в Україну, його витягнуть з гримерки і проводять додому.