ua en ru

"Вова може піти в президенти": звернення Зеленського викликало дикий ажіотаж у мережі

"Вова може піти в президенти": звернення Зеленського викликало дикий ажіотаж у мережі Володимир Зеленський (YouTube/Студія Квартал 95 Online)

Українці обговорюють реакцію артиста на ситуацію з актором "Сватів"

Звернення відомого українського артиста, шоумена, гумориста і актора, лідера студії "Квартал 95" Володимира Зеленського з приводу заборони на в'їзд російському акторові Федору Добронравову і можливої заборони серіалу "Свати" викликало ажіотаж у мережі. У соцмережі Facebook та на офіційному каналі "Студія Квартал 95" запис набрав близько двох мільйонів переглядів і безліч коментарів користувачів.

Зокрема на сторінці Зеленського у Facebook запис переглянули понад 1,3 млн осіб, а на офіційному каналі студії на відеохостингу - понад 583 тисяч.

Відео: Реакція Зеленського на заборону на в'їзд Добронравову (YouTube/Студія Квартал 95 Online)

На публікацію артиста відреагували чимало користувачів мережі:

"Чому я це бачу в російськомовному сегменті ютуба".

"Далі можливий такий хід розвитку: 1. Можуть заборонити (намагатися) серіал "Слуга народу 2". Війна політиків з 95-м кварталом. 3. Вова може піти в президенти, і ми його підтримаємо. Шкода, що Вова не побачить мій коментар".

"Звичайно, все правильно роблять, потрібно заборонити притуплюючі телесеріали".

"Браво, Володимире! Ви - смілива і дуже талановита людина. І команда у Вас унікальна, і авторський цех (будь-якого Вашого проекту) захоплює. Тримайтеся! Всі ці... пил, порівняно з тією любов'ю, яку відчувають до Вас, Ваших серіалів телеглядачі. З глибокою повагою".

"Мда... Інших більш важливих проблем немає в країні".

"Питання, напевно, не в "Сватах". Можливо, це просто привід. Можливо в "Слуги народу" (або в іншому якомусь проекті) ви зачепили чиєсь "его" і тепер хтось лобіює свої інтереси, щоб вам нашкодити! На правду не всі можуть дивитися! Тільки ті, хто сам чесний! А ті, хто вам заважає, має свій "скелет у шафі". Якщо хочете почути мою думку - ви особисто і ваша команда у мене викликає повагу, тому що ви, справді, дуже багато зробили в своїй області корисного для інших! А ті, хто вам шкодить - це просто боягузливі миші, які рано чи пізно розбіжаться в різні боки! Щиро бажаю вам перемоги в цій ситуації! Ще раз спасибі за ваші фільми/концерти та інші проекти! Щасти!"

"Серіал хороший, мені подобався. Але завдяки таким, як цей герой "Сватів", Крим сьогодні окупований. І якщо ми будемо пробачати пропагандистам підтримку окупації без їх покаяння, ми Крим будемо довго пам'ятати. А раз "Крим наш", то у таких і війна на Донбасі - "українські розборки". І ви, напевно, забули, що у нас війна з Росією під назвою АТО. І смерті там реальні. І Крим окупований Росією реально".

"Прилетіла "отвєтка" за 11 листопада. Порошенко і Гройсман дивляться "Слуга народу".

"Не знають вже, до чого причепитися! А він не хоче закрити свої заводи, падло, в Росії! Свати найкрутіший фільм, 100 разів його дивилася і буду дивитися! А ви талановиті і трудяги, молодці!".

"Серіал знімався до війни...до! Серіал не несе політичного або економічного розбрату і не закликає до ненависті! Через висловлювання одного актора, фактично, було зупинено виробництво серіалу! Вам не подобається - не дивіться!".

"Робити нех*р нашому уряду! Насправді краще б безпекою людей займалися, а не серіалами! На вулицю страшно вийти ввечері, навіть, з собакою, а вони, блін, серіал вважають небезпечним! Маячня!".

"Вова може піти в президенти": звернення Зеленського викликало дикий ажіотаж у мережі

Скріншот поста (facebook.com/zelenskiy95)

"Вова може піти в президенти": звернення Зеленського викликало дикий ажіотаж у мережі"Вова може піти в президенти": звернення Зеленського викликало дикий ажіотаж у мережі"Вова може піти в президенти": звернення Зеленського викликало дикий ажіотаж у мережі"Вова може піти в президенти": звернення Зеленського викликало дикий ажіотаж у мережі

Скріншот коментарів (facebook.com/zelenskiy95)

"Вова може піти в президенти": звернення Зеленського викликало дикий ажіотаж у мережі"Вова може піти в президенти": звернення Зеленського викликало дикий ажіотаж у мережі"Вова може піти в президенти": звернення Зеленського викликало дикий ажіотаж у мережі"Вова може піти в президенти": звернення Зеленського викликало дикий ажіотаж у мережі"Вова може піти в президенти": звернення Зеленського викликало дикий ажіотаж у мережі

Скріншот коментарів (YouTube/Студія Квартал 95 Online)

До речі, журналіст розповів, чому СБУ може заборонити серіал "Свати".

"Я так і не зрозумів, якої мети бажає досягти СБУ, створивши умови для продовження зйомки і заборони трансляції українського серіалу "Свати". Ні-ні, російського актора, який їздив у Крим, звичайно, пускати не можна - але ніхто не заперечує, що він порушив закон, в'їжджати він не збирався, і в будь-якому випадку, навряд чи це варто спеціального заяви СБУ, і роз'яснення Держкіно в "Укрінформі", що "Свати" можуть заборонити. Варіанти, навіщо це зроблено", - пише Бутусов.