ua en ru

"Візьми мене в свій полон": Олег Винник змусив танцювати Андрія Данилка (відео)

"Візьми мене в свій полон": Олег Винник змусив танцювати Андрія Данилка (відео) Олег Винник (прес-служба телеканалу СТБ)

Співак справив фурор виступом на "Х-факторі"

Учасники кастингів 8-го сезону шоу "Х-фактор" на телеканалі СТБ неодноразово виконували пісні одного з членів журі - Олега Винника, а глядачі з нетерпінням чекали, коли ж сам артист порадує своїм виступом. Нарешті сталося: у шостому прямому ефірі вокального проекту феномен української сцени, полонив мільйони слухачів своїм голосом, творчістю і харизмою, подарував публіці хвилини щастя і музичної ейфорії.

Під акомпанемент музикантів, які не один рік супроводжують співака в концертних турах, Винник виконав авторські хіти "Вовчиця", "Хто я" і "Візьми мене в свій полон".

Відео: Олег Вінник – Візьми мене в свій полон – Х-Фактор 8. Шостий прямий ефір (YouTube/Х-Фактор)

Своїм перфомансом суддя проекту справив справжній фурор. На якийсь час глядачі в залі забули, що вони знаходяться у прямому ефірі, а не на сольному концерті Олега Винника.

"Візьми мене в свій полон": Олег Винник змусив танцювати Андрія Данилка (відео)"Візьми мене в свій полон": Олег Винник змусив танцювати Андрія Данилка (відео)"Візьми мене в свій полон": Олег Винник змусив танцювати Андрія Данилка (відео)

Фото: Виступ Олега Винника (прес-служба каналу СТБ)

Трьох композицій публіці здалося мало, тому замість коментарів колег співак заспівав "на біс". Рядки "української народної" "Ніно" в унісон вторили всім залом.

До речі, під пісні Винника "запалювали" не тільки глядачі, але і судді. Настя Каменських приєдналася до групи прихильниць артиста, піднявши плакат з його зображенням, а скромний член журі Андрій Данилко і зовсім пустився в танок.

"Візьми мене в свій полон": Олег Винник змусив танцювати Андрія Данилка (відео)"Візьми мене в свій полон": Олег Винник змусив танцювати Андрія Данилка (відео)"Візьми мене в свій полон": Олег Винник змусив танцювати Андрія Данилка (відео)

Скріншот з відео (YouTube/Х-Фактор)

"Олег - перший чоловік, який змусив танцювати Андрія Михайловича Данилко", - підсумував ведучий телевізійного шоу Андрій Бідняков.

Зазначимо, що вокал і манера виконання Олега Винника захопили не лише присутніх у залі, але і користувачів соцмереж.

"З самого початку дивлюся передачу, але я і не думав, що він так гарно співає. Думав звичайний якийсь Стас Михайлов або т.п. А тут просто очманів від краси голоса. Намагався зіставити з яким-небудь співаком, але не зміг. Круто.. Дуже круто!" - написав під відео один з користувачів мережі.

"Ніколи не чула Винника, ні разу. Не мій стиль, не мій вік. Знаю тільки ажіотаж навколо нього. Коли слухала його голос в якості судді, думаю, ну що ж він зможе заспівати з таким скромним голосочком. А тепер я підкорена. Це надзвичайно! Тепер зрозуміло, чому наші жінки так сильно його люблять! Він навіть моє крижане серце підкорив!" - зауважила користувач мережі.

Відео: Олег Винник – Вовчиця – Х-Фактор 8. Шостий прямий ефір (YouTube/Х-Фактор)

Відео: Олег Винник – Хто я Х-Фактор 8. Шостий прямий ефір (YouTube/Х-Фактор)

Нагадаємо, днями Олег Винник презентував новий кліп на драйвову поп-рок композицію "Як жити без тебе". За перші три доби після прем'єри відео подивилися півмільйона чоловік.