ua en ru

"Время и Стекло" випустили новий кліп

"Время и Стекло" випустили новий кліп Надія Дорофєєва (Кадр з відео YouTube/Час і Скло)

Дует представив відео на нову пісню "Back2Leto"

Гурт "Время и Стекло" презентувала яскравий кліп на нову композицію "Back2Leto". Відповідне відео опубліковане на каналі колективу в YouTube.

"Я б дуже хотіла, щоб під цю пісню ви кайфували, драйвували і кохали. Я закохалася саме влітку", - зазначила солістка колективу Надя Дорофєєва в своєму Instagram.

"Время и Стекло" випустили новий кліп

Фото: "Время и Стекло" (facebook.com/vremyaisteklo)

Відео: Back2Leto (YouTube/Час і Скло)

Яскравий кліп "Back2Leto" зроблений у вже звичному, чимусь особливому стилі гурту. У відео використовується ефект перемотування, кадри змінюються з різною швидкістю, а також співаки пограли зі словами в тексті композиції. Солістка Надія Дорофєєва постала в ролику у черговому яскравому образі (і не один), який вже став звичною родзинкою усіх кліпів групи, продюсером якої є Потап (Олексій Потапенко). А соліст Олексій "Позитив" Завгородній як завжди з'явився в образі репера.

До речі, активісти готуються "радо зустріти" гурт Потапа. Активіст попередив популярний український колектив "Время и Стекло", продюсером якого є Потап (Олексій Потапенко), що 16 червня в Одесі в клубі Ibiza їх чекає та ж доля, що і Лободу.