ua en ru

"Навряд чи є його фанатом": ведучий Остапчук прокоментував конкурс Євробачення 2018

"Навряд чи є його фанатом": ведучий Остапчук прокоментував конкурс Євробачення 2018 Фото: Володимир Остапчук (instagram.com/vova_ostapchuk)

"Це раніше Євробачення було святом трешу і чаду"

Український шоумен Олександр Остапчук, який вів Євробачення 2017 в Києві, розповів, як він відноситься до музичного конкурсу, що пройшов у Лісабоні. Про це ведучий повідомив в інтерв'ю "Фактам".

"Навряд чи є його фанатом, але, звичайно, стежив і хворів. Можу сказати, що для мене в цьому році були очевидні дві тенденції. Дуже сильний, порівняно з минулим роком, склад учасників, особливо з західних країн, які знову включилися в цю музичну гонку. Соціальна складова конкурсу, яка виходить на перший план", - розповів Остапчук.

"Навряд чи є його фанатом": ведучий Остапчук прокоментував конкурс Євробачення 2018Фото: Володимир Остапчук (fakty.ua)

Шоумен поділився своїми враженнями про виступ ізраїльтянки Нетты Барзілай.

"Звичайно, про це і співала Нетта. Про утиск прав жінок, про сексуальні меншини. Тому найбільшу кількість балів набрала з-за того, що це була річ трендова. Крім того, що Нетта — глашатай сексуальних меншин, вона робила багато відсилань до Ізраїлю. Там є, наприклад, рядок про "чудо-жінку" — це героїня коміксів Марвел. Зараз в Голлівуді її грає відома ізраїльська актриса Галь Гадот. Вона є символом боротьби проти гноблення жінок. Так що не все просто на Євробаченні. Сальвадор в минулому році теж співав про глобальні речі. Це раніше Євробачення було святом трешу і чаду. Тепер все змінилося, повертається гостра соціальна тематика", - підсумував шоумен.

Читайте також Євробачення 2019 може пройти не в Єрусалимі.

Що ви не знали про Нетте Барзілай