ua en ru

"Усе саме так": Тодоренко відверто висловилася про свою вагітність (відео)

"Усе саме так": Тодоренко відверто висловилася про свою вагітність (відео) Фото: Регіна Тодоренко (instagram.com/reginatodorenko)

Телеведуча зізналася, що зараз "кайфує"

Популярна українська телеведуча і шоувумен Регіна Тодоренко відверто висловилася про вагітність. Про це повідомляє "Glamour".

"Все саме так, як ви пишете. Я дуже добре поїла і погладшала. На цілих десять кілограм. Я знаю, що всі хочуть поговорити про мої форми, але я вважаю, що це така сакральна тема, таємнича", - сказала вона.

Більш того, Тодоренко також пояснила, чому вводить в оману своїх фанатів.

"Навіщо так багато говорити, поки це не сталося? Це прекрасний стан, мені це подобається і я кайфую зараз", - підкреслила вона.

Відео: Тодоренко відверто висловилася про вагітність (glamour.ru)

До речі, вже кілька місяців шанувальники Регіни Тодоренко активно обговорюють її цікаве положення. І хоча українська ведуча, яка стала відомою після шоу "Орел і Решка", заперечувала вагітність, зараз приховувати животик вона вже не може.

Нагадаємо, ми писали, що коханий Регіни Влад Топалов випадково викинув на смітник коробку з новими кросівками телеведучої й навіть пішов на подвиг – рився в сміттєвих баках, щоб їх відшукати.

Тодоренко розповіла, що кросівки врешті-решт знайшлися – в багажнику її автомобіля. Ні Влад Топалов, ні сама Регіна не могли пояснити, як кросівки в коробці потрапили назад у багажник.

Раніше ми повідомляли про те, що Регіна Тодоренко перестала приховувати свій кругленький живіт.

Відео: РБК-Україна