ua en ru

"Все затихне - будемо їздити": відомий російський актор прокоментував заборону на в'їзд в Україну

"Все затихне - будемо їздити": відомий російський актор прокоментував заборону на в'їзд в Україну Фото: Федір Добронравов (fedordobronravov.ru)

Актор стверджує, що не відвідував Крим

Російський актор Федір Добронравов, який відомий своєю роллю в серіалі "Свати", прокоментував заборону СБУ про заборону в'їзду в Україну за гастролі в окупованому Криму. Про це актор повідомив в коментарі російському телеканалу RT.

"Я про це не знаю, не відвідував Крим. Це знову фейки якісь, пускають ж. Я вже п'ять років туди не їжджу (в Україну - ред.). Все затихне — будемо їздити так само, як і їздили. Я в це свято вірю і молюся", - сказав Федір Добронравов.

Служба безпеки України заборонила в'їзд у країну російського актора Федора Добронравову на три роки. Про це заявила на своїй сторінці в Facebook прес-секретар відомства Олену Гітлянську. Актор підтримував приєднання Криму до Росії. Крім того, зазначає Гітлянську, Добронравов неодноразово відвідував півострів після цього, тобто незаконно перетинав державний кордон.

Федір Добронравов — переважно комедійний кіно - і театральний актор. У 2011 році йому присвоєно звання Народного артиста Росії. Він відомий за такими фільмами і серіалами як "Свати", "Ліквідація", "День радіо", "Золоте теля" та інших.

Як раніше повідомлялося, російський режисер і актор Федір Бондарчук, який відомий такими фільмами, як "9 рота", "Даун хаус", "Залюднений острів", "Сталінград", попав в розділ "Чистилище" сайту "Миротворець".