ua en ru

"Ви тримайтеся там": зірки з РФ, що втекли від хамства і російських "цінностей" за кордон

"Ви тримайтеся там": зірки з РФ, що втекли від хамства і російських "цінностей" за кордон Фото: Росіяни, покинули РФ (колаж РБК-Україна)

Ці артисти вирішили налагоджувати життя поза РФ

Російських зірок Олену Катіну, Іллю Лагутенка, Сашу Звєрєву, Лику Стар, Наталю Ветлицьку та Олексія Серебрякова крім місця народження об'єднує і те, що вони покинули РФ і переїхали в інші країни. Чому народний артист РФ Олексій Серебряков не відчуває ностальгії по Росії, а актриса Анастасія Цвєтаєва ставить росіянкам у приклад изрильтянок - в матеріалі Styler.

Олена Катіна, "ТаТу"

У 2009 році, після розпаду групи "ТаТу", Олена Катіна поїхала в Лос-Анджелес записувати альбом. Там співачка і залишилася. Катіна вийшла заміж і стала матір'ю і, хоча екс-татушка розпрощалася з "лесбійських" минулим, вона підтримує ЛГБТ-співтовариство і виступає на європейських гей-парадах.

Саша Звєрєва, "Демо"

Виконавиця хіта про "сонечку в руках" народилася в НДР, в 17 років здобула славу в СНД, а в 33 роки переїхала в Лос-Анджелес і стала модним дизайнером. У 2016 році Звєрєва стала резидентом США і отримала грін-карту.

Ліка Стар

У середині 2000 років поп-зірка переїхала до Італії. Тепер вона разом з чоловіком бізнесменом Анджело Сеччи і дітьми живе в Сардинії.

“Досі не можу зрозуміти, чому я опинилася на острові Сардинія? Звичайно, логічне пояснення завжди можна знайти: вийшла заміж за сарда, любов-морква, похідне від неї – прекрасні дітки... А от острів шепоче мені весь час одне і те ж: “Живи і не парся. Радій тому,що ти тут! Що тут незрозумілого, дурненька!?" - написала Ліка на своїй сторінці в Facebook.

Наталія Ветлицька

У 2008 році співачка разом з дочкою переїхала до Іспанії. Вона оселилася в курортному містечку Денія на середземноморському узбережжі. За подіями в РФ Ветлицька продовжує стежити в новинах. Так, на своїй Facebook-сторінці вона прокоментувала недавній скандал з актором Олексієм Паніним.

“Кажуть, в Росії по телеку почали зоофілію рекламувати. Ну ви тримайтеся там. Бгг", - написала співачка.

Олексій Серебряков

У 2012 році народний артист РФ емігрував з родиною до Канади. Своє рішення він пояснив бажанням захистити себе і близьких від російського хамства.

“Хочу, щоб мої діти росли і розуміли, що можуть цінуватися знання, працьовитість, що необов'язково штовхатися ліктями, грубіянити, бути агресивними і боятися людей. Я втомився від того, що відбувається в Росії. Можна сказати, втік, не витримав. Хочу, щоб мої діти засвоїли: світ великий, і жити можна по-іншому. Всі говорять про деланность західних посмішок, але мені вже краще штучні усмішки, ніж щира злість", - розповів Серебряков в одному з інтерв'ю.

“Я багато часу проводжу в Москві і скучити, випробувати почуття ностальгії не встигаю. Я взагалі не відчуваю ностальгію по російському хамства, яке тут, на жаль, переважає", - підкреслив актор.

Ілля Лагутенко

Фронтмен групи "Мумій Троль" зі своєю третьою дружиною і дочками живе в Лос-Анджелесі.

“Всі найбільші агенти міжнародних гастрольних маршрутів рулять звідси, штаб-квартири артистів і продюсерів, у тому числі азіатських, знаходяться тут. Це місто – центр обміну інформацією. Особисті контакти вирішують, відбудеться та чи інша культурна подія", - розповів Лагутенко.

Анастасія Цвєтаєва

Актриса переїхала до Ізраїлю в 2010 році після весілля з ізраїльтянином Надавом Ольганом. Тепер вона живе недалеко від Тель-Авіва і працює в місцевому театрі.

“В Ізраїлі мені подобаються цінності людей. Ізраїльтянка шукає в першу чергу хорошого чоловіка і батька своїх дітей, а не гаманець. Не вважається негожим разом заробляти, складчину купити квартиру, а не звалити все на чоловіка. Мені б хотілося, щоб і в Москві жінки стали більше поважати чоловіків, а не бачити в них виключно гаманець", - зізналася якось Цвєтаєва.