"Ви думаєте своєю головою?": Зозуля розкритикував українців, які ходять на концерти російських зірок

STYLERЗірки        07.11.2016 - 10:05
Фото: Роман Зозуля (afp.com)
Фото: Роман Зозуля (afp.com)

Відомий футболіст і волонтер гнівно відреагував на переповнені в Україні зали на концертах виконавців, які підтримують політику Путіна

Екс-нападник "Дніпра" Роман Зозуля розкритикував українців, які ходять на концерти російських зірок. Про це гравець збірної України та іспанського "Бетіса" написав на своїй Facebook-сторінки.

Обурення Зозулі, який є засновником благодійного фонду "Народна армія", викликали, зокрема, концерти Тіматі в Одесі і L'one в Дніпрі.

"От я не можу зрозуміти одного. Їде український футболіст грати в "рассєю", він відразу ворог народу. Ненависть, гнівні пости в Facebook, купа лайна відразу ллється на нього... А приїжджають в Україну з концертами люди, які відкрито підтримують і прославляють Путіна - так у нас відразу повні зали! От як так?!
Тіматі спокійно виступає в Одесі, L'one в Дніпрі дає концерт (і питання не тільки до цього міста!) Не впізнаю своє рідне місто, яке завжди було прикладом патріотичності і в певний час щитом для всієї країни! Не розумію... Люди, ви думаєте своєю головою?" - звернувся Зозуля до українців.

 

От я не можу зрозуміти одного - їде український футболіст грати в розпорошу, він відразу ворог народу. Ненависть, гнівні пости...

Опубліковано Романом Зозулею 6 листопад 2016 р.

"Що за подвійні стандарти? Чому футболісти вороги? Чому "95 квартал" став для вас ненависним? Як ви можете приходити на концерт людини, чия мова глибоко в ж*пі у Пу? До відмови забивати зал...", - написав футболіст.

Також Зозуля задався питанням: чим у цьому випадку займаються українські спецслужби, і про що думають організатори таких концертів.

Раніше Романа Зозулю відзначили за його "служіння Богові і Україні", нагородивши спеціальною відзнакою УПЦ КП.

On Top