ua en ru

"Ви цього заслуговуєте": відомий російський актор звинуватив співгромадян в тупості

"Ви цього заслуговуєте": відомий російський актор звинуватив співгромадян в тупості Фото: Дмитро Дюжев (instagram.com-dyuzhev_d)

Люди не захотіли пропускати актора в черзі

Російський актор Дмитро Дюжев в ефірі латвійської телепередачі "Без образ" розповів, як росіяни відмовилися пропускати його в черзі на реєстрацію в аеропорту.

Відреагувавши на це артист заявив, що його співвітчизники варті всіх поганих серіалів, які для них знімають. На його думку, вони не варті того ризику для життя і здоров'я, на який він часто йде під час зйомок.

"Яке розчарування? Це говорить про те, що це правильно — коли для вас, глядачів, роблять таку лабуду і туфту, серіали ці дешеві і бездарні. Ви цього заслуговуєте! Виходить, ви заслуговуєте того продукту, який ви дивіться! Я-то думав, що ви порядні, культурні, освічені, духовні люди, росіяни. А виявляється, це такий рівень. А ми говоримо, що вони знімають і знімають ці погані серіали, та хто ж їх дивиться? Вони (актори з поганих серіалів - Ред.)грають, а ви вірите, плачете і смієтеся з ними", - заявив Дюжев.

В коментарях до посту Варламова люди почали "гнобити" співвітчизника.

"незвичайна Зовнішність - кіношники це люблять. Однак, нерозумний і актор посередній. гівно, якщо вже по-чесному. Жертву ще будує з себе, лол". "Дюжев не актор", - напсиали люди в коментарях.

"Ви цього заслуговуєте": відомий російський актор звинуватив співгромадян в тупості

Скріншот коментарів (varlamov.ru)

Як раніше повідомлялося, у мережі підняли на сміх змінилося обличчя Семенченко.